اکونومی نیوز / اجتماعی

توزیع بیش از ۲ هزار بسته غذایی در مرحله سوم پویش مومنانه پلیس پایتخت

کد خبر 68265 1399-09-11 15:40
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فرمانده انتظامی تهران بزرگ اشاره به برپایی سومین مرحله از رزمایش همدلی مومنانه از توزیع بیش از ۲ هزار بسته غذایی در بین اقشار محروم توسط پلیس پایتخت خبر داد.
توزیع بیش از ۲ هزار بسته غذایی در مرحله سوم پویش مومنانه پلیس پایتخت

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی در سومین مرحله رزمایش همدلی مومنانه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه در این مرحله از رزمایش بیش از ۲ هزار بسته غذایی شامل ۱۱ قلم خوراکی نظیر برنج و روغن و … تهیه شده که از امروز در میان نیازمندان توزیع خواهد شد، بیان داشت: ارزش ریالی هر کدام از بسته‌ها حدود چهار میلیون ریال است.
وی با بیان اینکه پلیس علاوه بر تأمین امنیت و در راستای مسئولیت اجتماعی خود در روزهای سخت اقدام به تهیه و توزیع این اقلام کرده است، افزود: هزینه خرید تمامی اقلام از سوی پرسنل نیروی انتظامی و با مشارکت آنان تهیه شده است.
سردار رحیمی ادامه داد: در مرحله اول این رزمایش بیش از ۲ هزار بسته غذایی و در مرحله دوم نیز بیش از ۴ هزار بسته غذایی میان نیازمندان توزیع شد و با احتساب بسته‌های مرحله سوم، باید بگویم که پلیس پایتخت تاکنون بیش از ۸ هزار بسته کمک معیشتی را در میان اقشار محروم توزیع کرده است.  

کلمات کلیدی » تهران | پلیس | ریال |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


جریمه تردد کرونایی شامل حال شما شد یا نه؟ فقط ۱۲درصد مخاطبان خبرفوری جریمه شدند
نتایج یک نظرسنجی در کانال خبرفوری نشان می‌دهد بخش کوچکی از شهروندان در جریان ممنوعیت‌های شبانه کرونایی جریمه شده‌اند.

بررسی واکسن کرونای ایرانی و خارجی کدام واکسن ایمن است؟
یکی از موضوعات داغ فضای مجازی در این روزها کرونایی شده و اخبار آغاز واکسیناسیون در بعضی از کشورها، احتمالاً این سؤال رو در ذهن شما هم ایجاد کرده که «ما کی به واکسن ایمن کرونا می رسیم؟»

صبحانه نخوردن چه تبعاتی برای سلامتی شما دارد؟
انجمن قلب آمریکا اعلام کرده کسانی که از وعده صبحانه صرف نظر می کنند، در طور روز بیشتر از سایرین دچار پرخوری شده و اضافه وزن را تجربه می کنند.

حدود ۳۸ میلیون نفر در جهان در برابر کرونا واکسینه شدند تزریق روزانه ۲.۴۴ میلیون دُز واکسن در جهان
خبرگزاری بلومبرگ روز یکشنبه در گزارشی نوشت که از زمان آغاز واکسیناسیون جهان ی علیه بیماری مرگبار کرونا در یک ماه گذشته، تاکنون بالغ بر از ۳۷ میلیون و ۹۰۰ دُز واکسن در ۵۱ کشور جهان تزریق شده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید