صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

شهروندان کودک مفقوده شده از سال ۹۲ را شناسایی کنند

کد خبر 68262 1399-09-11 15:37
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی از انتشار تصویر پسر ۴ ساله به نام ابوالقاسم به دستور قضائی خبر داد که در سال ۹۲ مفقود شده است.
شهروندان کودک مفقوده شده از سال ۹۲ را شناسایی کنند

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ کارآگاه حیدر گودرزی در توضیح این خبر اظهار کرد: در سال ۹۲ خانواده‌ای از شهرهای شرقی کشور برای زیارت به شهر ری مراجعه کردند که پس از اسکان در اقامتگاه خود، مادر به همراه کودک خردسالش برای زیارت راهی حرم مطهر شده ولی در حین مسیر متوجه می‌شود کودکش در کنارش نیست و هر چه کودکش را جست و جو می‌کند او را پیدا نمی‌کند و به طور نامعلومی وی ناپدید می‌شود.
وی افزود: با توجه به مطرح شدن پرونده در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران از سال ۹۲ و با عنایت به اینکه تا کنون اقدامات گسترده پلیسی انجام شده است متأسفانه هیچ گونه سرنخی برای پیدایش فقدانی حاصل نشده است، بازپرس پرونده برای شناسایی و پیدایش فقدانی دستور انتشار تصویر وی را صادر کرده است.
سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران از شهروندان خواست: در صورت شناسایی و داشتن هرگونه اطلاع از کودک ۴ ساله مراتب را به بازپرس شعبه یکم دادسرای شهرری و یا به شماره تلفن ۵۱۰۵۵۴۸۲۸۰ _ ۵۱۰۵۵۵۵۶۵۹ پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کنند.  کلمات کلیدی » طلا | تهران | پلیس | پرونده |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید