صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

ایران از قدرت کافی برای واکنش به ترور شهید «فخری‌زاده» برخوردار است

کد خبر 68249 1399-09-11 15:23
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک مقام حزب الله لبنان با اشاره به حادثه ترور شهید «فخری زاده» گفت: ایران از قدرت کافی برای واکنش به ترور دانشمند هسته ای خود برخوردار است.
ایران از قدرت کافی برای واکنش به ترور شهید «فخری‌زاده» برخوردار است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، «حسین رحال» مسئول بخش رسانه های الکترونیک حزب الله لبنان به جنایت ترور شهید «محسن فخری زاده» دانشمند هسته ای جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان داد.
بر اساس این گزارش، وی ضمن محکومیت شدید ترور شهید فخری زاده، گفت: ایران از قدرت کافی برای واکنش به ترور دانشمند هسته ای خود برخوردار است. به نظر می رسد که ترامپ در مدت زمان باقی مانده ریاست جمهوری قصد دارد موانعی را در مقابل بایدن قرار دهد. 
این درحالی است که پیشتر «شیخ نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان به ترور «محسن فخری زاده» دانشمند هسته‌ای ایران واکنش نشان داده و گفته بود: ترور این دانشمند هسته‌ای توسط ایادی آمریکا و اسرائیل را به رهبر معظم انقلاب، وزارت دفاع، سپاه پاسداران و ملت ایران تسلیت می گویم.
معاون دبیرکل حزب الله لبنان این اقدام تروریستی را بخشی از جنگ علیه ایران، منطقه آزاد و فلسطین برشمرد و گفت: ما این تجاوز ننگین را محکوم می‌کنیم و پاسخ آن را به مراجع ذیربط در ایران مربوط می‌دانیم اما در هر صورت شهادت شرافت ماست و ترورها ما را نمی‌لرزاند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید