اکونومی نیوز / سیاسی

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» به کرونا مبتلا شد

کد خبر 68248 1399-09-11 15:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
جنبش مقاومت اسلامی «حماس» با صدور بیانیه ای از ابتلای «یحیی السنوار» رئیس دفتر سیاسی این جنبش به ویروس کرونا خبر داد.
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» به کرونا مبتلا شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، جنبش مقاومت اسلامی «حماس» از ابتلای مقام ارشد این جنبش به کرونا خبر داد. این جنبش اعلام کرد که «یحیی السنوار» رئیس دفتر سیاسی آن به کرونا مبتلا شده است.
بر اساس این گزارش، در حال حاضر، وضعیت عمومی السنوار خوب گزارش شده است و او با رعایت پروتکل های بهداشتی و درمانی مشغول انجام فعالیت های خود است. این درحالی است که پیشتر نیز جنبش مقاومت اسلامی حماس از ابتلای برخی از اعضای خود به ویروس کرونا خبر داده بود.
تداوم محاصره غزه توسط رژیم صهیونیستی موجب شیوع بیش از پیش ویروس کرونا در این منطقه شده است. از زمان آغاز شیوع کرونا تاکنون قریب به ۲۰ هزار نفر در نوارغزه به این ویروس مبتلا شده اند.
این درحالی است که رژیم صهیونیستی حتی در سایه شیوع کرونا نیز حاضر به لغو محاصره غزه نیست. گروه های مقاومت اسلامی فلسطین چندی پیش اعلام کردند که بیش از این تداوم محاصره نوارغزه را تحمل نخواهند کرد.

کلمات کلیدی » کرونا | ویروس | بهداشت | درمان |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


صلاحیت بیش از ۹۰ درصد از داوطلبان انتخابات شوراها تأیید شده است
وزارت کشور اعلام کرد: پس از بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها در هیئت‌های اجرایی، صلاحیت بیش از ۹۰ درصد از داوطلبان بر اساس مواد ۳۰ تا ۳۴ و ۵۲ قانون انتخابات، تأیید شد.

شاهین محمد صادقی اعلام کاندیداتوری کرد
مسئول سابق سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور در نشستی خبری از قصد خود برای کاندیداتوری در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری خبر داد.

تاکید دبیرکل حزب موتلفه بر حمایت از رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر آیت الله رئیسی برای انتخابات حاضر شود، وحدت جمعی حول محور وی حفظ خواهد شد و حزب موتلفه تیم خود را به او عرضه می کند.

واکنش امام جمعه آبادان به خبر تزریق واکسن کرونا
امام جمعه آبادان در پی شایعه دریافت واکسن کرونا گفت: تا الان هیچ گونه واکسنی نزدم و قطعا نخواهم زد تا افراد اولویت دار استفاده کنند. 


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید