اکونومی نیوز / بازار و تجارت

قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹.۰۹.۱۱

کد خبر 68247 1399-09-11 15:21
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
بازرگانی هر مثقال طلا از صبح امروز تاکنون با افزایش ۲۰۶ هزار تومانی به قیمت ۴ میلیون و ۷۷۷ هزار تومان رسیده است و این افزایش قیمت ها در بازار های ارز و سکه نیز دیده می شود.
قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹.۰۹.۱۱

، هر عدد سکه گرمی با افزایش ۲۰ هزار تومانی از صبح امروز در حال حاضر به قیمت ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است و هر عدد ربع سکه نیز با افزایش ۵۰ هزار تومانی در حال حاضر ۴ میلیون تومان قیمت خورده است و هر عدد سکه امامی در حال حاضر به قیمت ۱۲ میلیون تومان رسیده است. جزئیات بیشتر: قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹.۰۹.۱۱ آخرین وضعیت قیمت‌ها در بازار طلا، سکه و ارز روز سه شنبه یازدهم آذرماه ۹۹ ساعت ۱۴:۳۰  را مشاهده می کنید:  نوع  قیمت  دلار (در صرافی های رسمی ) ۲۵ هزار و ۵۲۰ تومان یورو  ۳۰ هزار و ۴۴۹ تومان پوند  ۳۵ هزار و ۴۲۲ تومان  درهم   ۷ هزار و ۲۳۱ تومان  سکه تمام بهار آزادی ۱۱ میلیون تومان سکه امامی ۱۲ میلیون تومان نیم سکه  ۶میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ربع سکه   ۴ میلیون تومان سکه گرمی ۲  میلیون و ۳۰۰ هزار تومان هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۰۱ هزار و ۲۰۰ تومان هر گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۴۶۸ هزار و ۳۰۰ تومان هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۷۷۷ هزار تومان  هر انس طلا ۱.۷۹۸.۳۹  دلار دلار در بازار آزاد    _____________ یورو در بازار آزاد     _________ ۲۲۳۲۲۷
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » دلار | ارز | یورو | طلا | بازار |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بازار و تجارت


کدام رمزارز در یک هفته ۳۰۰ درصد رشد کرد؟
در جریان معاملات ۲۴ ساعت گذشته ارز دیجیتال دوج‌کوین ۹۱ درصد رشد کرده و در جریان معاملات ۷ روز گذشته هم حدود ۳۰۰ درصد بازدهی مثبت داشته است. سقف‌شکنی ارزهای دیجیتال تا کجا ادامه دارد؟

قرارداد ترکمانچای فروشگاه‌های زنجیره‌ای با تولیدکنندگان
بعد از خرده‌فروشان، این بار نوبت تولیدکنندگان است که از فروشگاه‌های زنجیره‌ای گلایه دارند و می‌گویند تنها ۴۰ درصد مبلغ درج شده بر روی کالا را از فروشگاه‌ها دریافت می‌کنند.

روغن مایع ۸۰ درصد و روغن جامد ۱۴۶ درصد گران شد
قیمت هر کیلو روغن جامد در اسفند سال قبل ۴.۲ درصد در مقایسه با بهمن و ۱۴۶.۶ درصد نسبت به اسفند ۱۳۹۸ گران شده است.

جوجه یک روزه کمیاب و گران شد
یک تولیدکننده مرغ گفت: علی رغم قیمت مصوب 4200 تومان، جوجه به قیمت 6 هزار تومان هم پیدا نمی‌شود و این زنگ هشداری برای افزایش دوباره قیمت مرغ در بازار است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید