اکونومی نیوز / بازار و تجارت

قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹.۰۹.۱۱

کد خبر 68247 1399-09-11 15:21
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
بازرگانی هر مثقال طلا از صبح امروز تاکنون با افزایش ۲۰۶ هزار تومانی به قیمت ۴ میلیون و ۷۷۷ هزار تومان رسیده است و این افزایش قیمت ها در بازار های ارز و سکه نیز دیده می شود.
قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹.۰۹.۱۱

، هر عدد سکه گرمی با افزایش ۲۰ هزار تومانی از صبح امروز در حال حاضر به قیمت ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است و هر عدد ربع سکه نیز با افزایش ۵۰ هزار تومانی در حال حاضر ۴ میلیون تومان قیمت خورده است و هر عدد سکه امامی در حال حاضر به قیمت ۱۲ میلیون تومان رسیده است. جزئیات بیشتر: قیمت سکه، طلا و ارز ۹۹.۰۹.۱۱ آخرین وضعیت قیمت‌ها در بازار طلا، سکه و ارز روز سه شنبه یازدهم آذرماه ۹۹ ساعت ۱۴:۳۰  را مشاهده می کنید:  نوع  قیمت  دلار (در صرافی های رسمی ) ۲۵ هزار و ۵۲۰ تومان یورو  ۳۰ هزار و ۴۴۹ تومان پوند  ۳۵ هزار و ۴۲۲ تومان  درهم   ۷ هزار و ۲۳۱ تومان  سکه تمام بهار آزادی ۱۱ میلیون تومان سکه امامی ۱۲ میلیون تومان نیم سکه  ۶میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ربع سکه   ۴ میلیون تومان سکه گرمی ۲  میلیون و ۳۰۰ هزار تومان هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۰۱ هزار و ۲۰۰ تومان هر گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۴۶۸ هزار و ۳۰۰ تومان هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۷۷۷ هزار تومان  هر انس طلا ۱.۷۹۸.۳۹  دلار دلار در بازار آزاد    _____________ یورو در بازار آزاد     _________ ۲۲۳۲۲۷
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » دلار | ارز | یورو | طلا | بازار |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بازار و تجارت


تفاهم نامه افزایش مبادلات تجاری بین ایران و ارمنستان به امضا رسید
وزیر صنعت ، معدن و تجارت از امضای تفاهم نامه و افزایش مبادلات تجاری بین ایران و ارمنستان خبرداد و گفت: امضای تفاهمنامه با کشور ارمنستان سبب افزایش مبادلات تجاری بین دو کشور می شود.

آخرین قیمت در بازار خودرو کاهش 1 تا 100 میلیونی قیمت‌ها
بازرگانی امروز به نسبت آخرین روز هفته قبل، قیمت ها در بازار خودرو تفاوت چندانی نداشته و فقط نرخ برخی خودروها کاهش یافته اما بازار همچنان در رکود و انجماد به سر می برد.

افزایش قیمت مرغ و شکر غیرقانونی است
رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان گفت: افزایش قیمت مرغ و شکر غیرقانونی بوده و نرخ این کالاها حتما به قیمت قبل باز خواهد گشت.

آغاز تشدید نظارت بر بازار عید از ۱۰ بهمن نهاده مرغداران متخلف قطع شد
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان (صمت) تهران از طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید از دهم بهمن ماه خبر داد و گفت که با قطع نهاده مرغداران متخلف، روند عرضه تخم مرغ عادی شده و قیمت این محصول کاهش پیدا کرده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید