اکونومی نیوز / سیاسی

دولت، مجلس را زیر سوال می‌برد

کد خبر 68235 1399-09-11 15:07
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به اظهارات امروز سخنگوی دولت درباره طرح هسته‌ای مجلس واکنش نشان گفت: شما با این صحبت‌ها مجلس را زیر سؤال می‌برید.
دولت، مجلس را زیر سوال می‌برد

به گزارش خبرنگار مهر، محمود احمدی بیغش در جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی،گفت: مجلس امروز طرح اقدام دولت به خاتمه اجرای پروتکل الحاقی را تصویب کرد و همه مردم از این جهت خوشحال هستند اما سخنگوی دولت در اقدامی ناپسند گفته است که این طرح خلاف قانون است و مجلس اختیار تصمیم‌گیری در این باره را ندارد.
وی بیان کرد: این‌گونه که دولتمردان درباره اختیارات مجلس صحبت می‌کنند، بهتر است که از این به بعد ما پیش از آنکه در مجلس حاضر شویم، از دولت اجازه بگیریم!
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر اساس قانون‌ اساسی فعالیت می‌کنند و اگر دولت مطلبی درباره نمایندگان مطرح کند، ما از آن می‌گذریم اما مجلس خانه ملت است و دولت حق ندارد به مجلس که خانه مردم است، توهین کند.
احمدی بیغش خطاب به ربیعی گفت: شما چه کاره‌اید که قانون مجلس را نادیده بگیرید؟ شما با این صحبت‌ها مجلس را زیر سؤال می‌برید. بگویید پس مجلس چه کاره است؟
وی اظهار داشت: انفعال هم حدی دارد و باید ببینید که در چه شرایطی شهید فخری‌زاده ترور شد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بایدن برادر تنیِ ترامپ است و به ساده‌لوحانی که به بایدن امید بسته‌اند، می‌گویم که بایدن بهتر از ترامپ نیست.

کلمات کلیدی » دونالد ترامپ | دولت | مردم | نماینده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


نمایندگان مجلس انگلیس خواستار تحقیق درباره رابطه لندن با انفجار بیروت شدند
انتشار گزارشی درباره خودداری یک شرکت انگلیسی فعال در بیروت از اعلام نام سهامداران خود موجب شد تا دو تن از نمایندگان مجلس بریتانیا خواستار تحقیق درباره رابطه این شرکت با انفجار بیروت بشوند.

شمار کرونایی‌ها در قاره آفریقا به ۳ میلیون و۳۸۱ هزار نفر رسید
شمار مبتلایان به کرونا در قاره آفریقا با شناسایی موارد جدید در ۲۴ ساعت گذشته، به ۳ میلیون و ۳۸۱ هزار ۳۴ نفر رسید.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید