اکونومی نیوز / سیاسی

نشان لیاقت شهید فخری زاده، تصویری از صدها ناگفته‌⁧ برجام⁩

کد خبر 68231 1399-09-11 15:02
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
معاون ارتباطات رئیس جمهور در توئیتی با انتشار عکس دریافت نشان لیاقت شهید دکتر محسن فخری زاده از سوی رئیس جمهور، گفت که این تصاویر یکی از صدها ناگفته‌ برجام⁩ است.
نشان لیاقت شهید فخری زاده، تصویری از صدها ناگفته‌⁧ برجام⁩


علیرضا معزی با انتشار تصویری از لحظه دریافت نشان لیاقت شهید دکتر محسن فخری زاده از سوی رئیس جمهور در توئیت خود نوشت:«۱۹بهمن ۹۴ در بی نشانی و گمنامیِ ناگزیر، نشان خدمت بر سینه ی فخر ایران نشست؛ اما حالا که ⁧ #ترور⁩ و نفرت دژخیمان، سرمایه ای بی بدیل را از ایران ستانده، وقتش رسیده است که بیشتر از او بشنویم. این تصاویر یکی از صدها ناگفته ی ⁧ برجام⁩ است که برای نخستین بار فرصت انتشار می یابد.»
 
 
 
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » ایران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تاریخ برگزاری انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری فلسطین اعلام شد
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که برای نخستین بار ظرف ۱۵ سال گذشته انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری روز جمعه برگزار می‌شود.

نخست وزیر پاکستان: جهان اتهامات پومپئو علیه ایران را باور نمی‌کند
نخست وزیر پاکستان در واکنش به اتهامات آمریکا علیه ایران گفت: سخنان مایک پمپئو وزیر امورخارجه ایالات متحده حرکتی خطرناک برای کسب خشنودی اسرائیل است اما جهان این ادعاها را هرگز باور نمی‌کند.

اعضای کنگره در صورت همدستی با شورشیان تحت پیگرد قرار می‌گیرند
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا هشدار داد که در صورت اثبات همدستی اعضای کنگره با شورشیان در حمله ششم ژانویه به کنگره، این افراد باید تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.

رزمایش موشکی سپاه هندسه قدرت دفاعی ایران را جانی تازه بخشید
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: ترکیب رزمایش موشک‌های بالستیک سپاه با عملیات پهپادی و فناوری هوش مصنوعی «هندسه قدرت دفاعی ایران» را اقتدار و جانی تازه بخشید.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید