اکونومی نیوز / تکنولوژی

پژوهشگران حوزه ICT ترور شهید فخری زاده را محکوم کردند

کد خبر 68219 1399-09-11 14:50
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
پژوهشگران حوزه ICT در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، پژوهشگاه فضایی ایران و دانشکده پست و مخابرات در بیانیه ای ترور دانشمند شهید محسن فخری زاده را محکوم کردند.
پژوهشگران حوزه ICT ترور شهید فخری زاده را محکوم کردند

به گزارش خبرگزاری مهر، پژوهشگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن ترور شهید فخری زاده، خواستار پاسخ قاطع و هوشمندانه به عاملین این جنایت شدند.
متن بیانیه به این شرح است: وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ
ضمن عرض تسلیت شهادت مظلومانه شهید دکتر محسن فخری زاده، آثار و برکات دستاوردهای علمی این شهید بزگورار در کنار سایر همرزمانش آنچنان باعث سرافرازی و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی شده است که دشمنان  این مرز و بوم را برآن داشته تا ناجوانمردانه و برخلاف شعارهای تبلیغاتی بشردوستانه خود، طراحی گسترده‌ای را برای ترور دانشمندان ایرانی انجام دهند که موجب شهادت برجسته ترین دانشمندان هسته ای ایران اسلامی شد.
ما اعضای هیات علمی و پژوهشگران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن محکوم کردن شدید این جنایت وحشیانه، با امضای این بیانیه، پیمان خود را با امام شهدا، شهدا و به ویژه شهید دکتر محسن فخری زاده تجدید می کنیم که پرچم دار اقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه علمی باشیم و از آرمانهای انقلاب تا آخرین قطره خون خود دفاع خواهیم کرد.
همچنین قویا از شورای عالی امنیت ملی می‌خواهیم متناسب با طراحی دشمن و پیچیدگی‌های مسائل امنیتی و تروریسم دولتی، پاسخی قاطع و هوشمندانه به عاملین این جنایت داده شود و با طرحی نو مانع بروز و ادامه این حوادث تلخ شوند.
از طرف اعضای هیات علمی و پژوهشگران پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، پژوهشگاه فضایی ایران و دانشکده پست و مخابرات.

کلمات کلیدی » ایران | طلا | مرز | وزارت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


رییس مرکز ملی فضای مجازی: بدون داشتن جایگزین مناسب، نمی‌توان اینستاگرام را فیلتر کرد
به گفته رییس مرکز ملی فضای مجازی، مردم به ارتباط و شبکه‌های اجتماعی نیاز دارند و تا زمانی که جایگزین مناسبی برای اینستاگرام وجود نداشته باشد، نمی‌توان آن را فیلتر کرد.

کاهش ۵۱ میلیارد دلاری ارزش فیس بوک و توئیتر
پس از آنکه فیس بوک و توئیتر ترامپ را در پلتفرم های خود ممنوع کردند، در کل ارزش بازاری دو شرکت ۵۱.۲ میلیارد دلار کاهش یافت.

آمریکا شیائومی چین را در لیست سیاه قرار داد
ترامپ در آخرین روزهای ریاست‌جمهوری خود باز هم جنگ تجاری با چین را تشدید کرد و این بار شرکت شیائومی را که دومین غول تلفن هوشمند چین است، در لیست سیاه تجاری آمریکا قرار داد.

تشخیص بیماری کووید ۱۹ از روی صدای افراد امکان پذیر شد
رئیس انجمن زبان‌شناسی ایران از تولید نرم‌افزار «غربالگری بیماری کووید ۱۹» از روی صدا خبر داد و گفت: براساس نتایج طرح تحقیقاتی ابتلا به این بیماری روی صدای افراد تاثیر می‌گذارد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید