اکونومی نیوز / سیاسی

با رییس شهید خود عهد می‌بندیم که راهش را ادامه خواهیم داد

کد خبر 68212 1399-09-11 14:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
کارکنان سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی در تجلیل از رئیس سازمان خود، شهید فخری زاده، پیامی منتشر کردند.
با رییس شهید خود عهد می‌بندیم که راهش را ادامه خواهیم داد


متن پیام بدین شرح است:
بسم رب الشهدا و الصدقین شهادت هنر مردان خداست خبر شهادت رییس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی دکتر محسن فخری زاده مهابادی دلهامان را آتش زد ، از سر ایمان گفتیم " انالله و اناالیه راجعون" اما معترفیم به اینکه این خبر ، دلهایمان را سخت فشرده است ، زیرا بوی پستی دشمن ترین دشمن ها به مشام می رسد و مگر می توان دانست و آرام بود؟ اگر چه در غم از دست دادن شهید دکتر محسن فخری زاده که به واقع استادی بزرگ و سربازی جان برکف و خادمی مهربان و دانشمندی فرهیخته و فرزند خلف این ملت که اسوه مقاومت و نمونه بارز تربیت یافتگان مکتب عاشورا و حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام بود زخمی عمیق بردلها داریم اما بر همگان مسلم است که شهادت پاداش مجاهدت های علمی و مقاومت ایشان و راهی بود که برای رسیدن به اهداف علمی بنا نهاد و خدای متعال بر او منت نهاد تا در کنار امام شهدا و یاران شهیدش قرار گیرد . اکنون با دلی غمگین اما سینه ای پرافتخار ، به خوبی می دانیم که آنچه باعث وحشت دشمنان قسم خورده ایران بود و دستان به خون آلوده قاتلان دانمشندان این مرز و بوم را ، بار دیگر از آستین بیرون آورد، ترس از قوی تر شدن لحظه به لحظه ایران و نزدیک تر شدن روز موعود و پیچیده شدن طومار ظلم صدها ساله صهیونیسم جهانی است.
شهید دکتر محسن فخری زاده راهی را در سرزمین فناوری و نوآوری آغاز کرد که طلیعه های آن در صنعت پدافند هسته ای و فناوری های پیشرفته دفاعی پشت دشمنان را به لرزه درآورد و این راه پایانی جز شکست ظالمان و پیروزی مستضعفان جهان نخواهد داشت. ما کارکنان این سازمان با رییس شهید خود عهد می بندیم که راهش را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و فرماندهی ، رهبر اندیشمند و فرزانه خود ادامه خواهیم داد. انشاء الله. کارکنان سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » ایران | مرز | جهان |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


به همکاری با ایران در بوشهر ادامه می دهیم/ تمایل روسیه برای ایفای نقش واسطه بین ایران و آمریکا
معاون وزیر خارجه روسیه امروز سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران توضیحاتی را درباره همکاری مسکو با تهران درباره نیروگاه بوشهر و مذاکرات وین ارائه کرد.

«پورابراهیمی» رئیس کمیته اقتصادی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شد
«پورابراهیمی» جایگزین «ناظمی اردکانی» در کمیسیون اقتصادی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شد.

قصد نامزدی انتخابات ندارم/ سیاست خارجی نباید موضوع دعوای انتخاباتی باشد
وزیر امور خارجه با بیان اینکه بر عزم خود برای نامزد نشدن استوارم،نوشت: سیاست خارجی نباید موضوع دعوای جناحی و انتخاباتی باشد، هر دستاورد سیاست خارجی، دستاورد مردم، کشور و رهبری است.

روسیه شایعات درباره نیروگاه بوشهر را تکذیب کرد
معاون وزیر امور خارجه روسیه برخی گزارش‌های رسانه‌ای مبنی بر احتمال توقف پروژه ساخت واحدهای نیروگاه بوشهر را شایعه خواند و گفت: روسیه تصمیمی برای متوقف کردن این پروژه ندارد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید