اکونومی نیوز / سیاسی

با رییس شهید خود عهد می‌بندیم که راهش را ادامه خواهیم داد

کد خبر 68212 1399-09-11 14:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
کارکنان سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی در تجلیل از رئیس سازمان خود، شهید فخری زاده، پیامی منتشر کردند.
با رییس شهید خود عهد می‌بندیم که راهش را ادامه خواهیم داد


متن پیام بدین شرح است:
بسم رب الشهدا و الصدقین شهادت هنر مردان خداست خبر شهادت رییس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی دکتر محسن فخری زاده مهابادی دلهامان را آتش زد ، از سر ایمان گفتیم " انالله و اناالیه راجعون" اما معترفیم به اینکه این خبر ، دلهایمان را سخت فشرده است ، زیرا بوی پستی دشمن ترین دشمن ها به مشام می رسد و مگر می توان دانست و آرام بود؟ اگر چه در غم از دست دادن شهید دکتر محسن فخری زاده که به واقع استادی بزرگ و سربازی جان برکف و خادمی مهربان و دانشمندی فرهیخته و فرزند خلف این ملت که اسوه مقاومت و نمونه بارز تربیت یافتگان مکتب عاشورا و حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام بود زخمی عمیق بردلها داریم اما بر همگان مسلم است که شهادت پاداش مجاهدت های علمی و مقاومت ایشان و راهی بود که برای رسیدن به اهداف علمی بنا نهاد و خدای متعال بر او منت نهاد تا در کنار امام شهدا و یاران شهیدش قرار گیرد . اکنون با دلی غمگین اما سینه ای پرافتخار ، به خوبی می دانیم که آنچه باعث وحشت دشمنان قسم خورده ایران بود و دستان به خون آلوده قاتلان دانمشندان این مرز و بوم را ، بار دیگر از آستین بیرون آورد، ترس از قوی تر شدن لحظه به لحظه ایران و نزدیک تر شدن روز موعود و پیچیده شدن طومار ظلم صدها ساله صهیونیسم جهانی است.
شهید دکتر محسن فخری زاده راهی را در سرزمین فناوری و نوآوری آغاز کرد که طلیعه های آن در صنعت پدافند هسته ای و فناوری های پیشرفته دفاعی پشت دشمنان را به لرزه درآورد و این راه پایانی جز شکست ظالمان و پیروزی مستضعفان جهان نخواهد داشت. ما کارکنان این سازمان با رییس شهید خود عهد می بندیم که راهش را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و فرماندهی ، رهبر اندیشمند و فرزانه خود ادامه خواهیم داد. انشاء الله. کارکنان سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » ایران | مرز | جهان |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


زاخاروا: مقامات غربی بهتر است بر حل مشکلات داخلی خود تمرکز کنند
سخنگوی وزارت خارجه روسیه در واکنش به اظهارنظر مداخله جویانه یک مقام آمریکایی در مورد بازداشت «آلکسی ناوالنی»، به مقامات کشورهای غربی توصیه کرد که بر حل مشکلات داخلی خود تمرکز کنند.

ترامپ با کمترین میزان محبوبیت کاخ سفید را ترک می‌کند
رئیس جمهور کنونی آمریکا در حالی کاخ سفید را ترک می‌کند که کمترین میزان رضایت عمومی از عملکرد خود را در دوره چهارساله ریاست جمهوری اش تجربه می‌کند.

اتحادیه اروپا خواستار توقف شهرک سازی در کرانه باختری شد
اتحادیه اروپا روز یکشنبه با صدور بیانیه ای از رژیم صهیونیستی خواست تا به «تمام فعالیت‌های شهرک سازی در کرانه باختری» پایان دهد.

نظامیان اشغالگر آمریکایی محصولات کشاورزی سوریه را سرقت می کنند
نیروهای اشغالگر آمریکایی در مناطق تحت اشغال خود در الجزیره سوریه همچنان به سرقت غلات و محصولات کشاورزی و انتقال آن به شمال عراق ادامه می دهند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید