اکونومی نیوز / سیاسی

ترور شهید «فخری زاده» نیازمند یک واکنش بازدارنده است

کد خبر 68202 1399-09-11 14:13
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
عضو برجسته جنبش جهاد اسلامی فلسطین نسبت به تبعات ترور دانشمند ایرانی شهید محسن فخری زاده هشدار داد و اعلام کرد که این امر نیازمند یک واکنش بازدارنده است.
ترور شهید «فخری زاده» نیازمند یک واکنش بازدارنده است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دنیا الوطن، «خالد البطش» عضو برجسته دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در نشست گروه های فلسطینی اعلام کرد که ترور شهید محسن فخری زاده نیازمند یک اقدام بازدارنده است.
پیشتر اعلام شده بود که گروه‌های فلسطینی امروز سه شنبه نشست مشترکی را برگزار خواهند کرد. قرار است در این نشست که در نوارغزه برگزار می‌شود، رهبران گروه‌های فلسطینی آخرین رویدادهای سرزمین‌های اشغالی را مورد بررسی قرار دهند.
البطش افزود: این ترور در عین حال، یک پیام تنش از سوی تل آویو با حمایت آمریکا به شمار می رود که ممکن است شامل دیگر کشورها نیز شود و در نهایت با تجاوز گسترده علیه نوارغزه به پایان برسد.
وی در خصوص مبارزه با رژیم صهیونیستی نیز گفت: ما امروزه با چالش مقابله با رژیم صهیونیستی و پایداری در برابر طرح‌هایی چون عادی‌سازی روابط، یهودی‌سازی، الحاق کرانه باختری و شهرک‌سازی رو به رو هستیم.
البطش ادامه داد: تشکیلات خودگردان فلسطین باید از تصمیم خود مبنی بر برقراری روابط با رژیم صهیونیستی عقب نشینی کند. وی همچنین بر ضرورت تقویت آشتی ملی در میان گروه های فلسطینی تاکید کرد.

کلمات کلیدی » آمریکا |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


انصارالله: هنوز جدیتی برای توقف تجاوز به یمن مشاهده نکردیم
رئیس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن گفت که تاکنون هیچ جدیتی از سوی ائتلاف سعودی برای توقف تجاوز به یمن مشاهده نشده است.

داعش مسئولیت انفجار تروریستی بغداد را بر عهده گرفت
عناصر داعش مسئولیت انفجار تروریستی شهر بغداد، پایتخت عراق را بر عهده گرفتند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید