صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / تکنولوژی

تمام خودروهای مازراتی تا ۵ سال دیگر برقی و هیبریدی می‌شوند

کد خبر 68186 1399-09-11 13:52
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مازراتی اعلام کرده به تدریج تولید خودروهای مصرف کننده سوخت‌های فسیلی را متوقف می‌کند و تا ۵ سال دیگر تنها خودروهای برقی یا هیبریدی عرضه خواهد کرد.
تمام خودروهای مازراتی تا ۵ سال دیگر برقی و هیبریدی می‌شوند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، مازراتی هزینه قابل توجهی را صرف تغییر خطوط تولید خود خواهد کرد تا تنها خودروهای برقی و هیبریدی تولید کند.
به گفته داوید گراسو مدیر عامل مازراتی تغییر اساسی در خط تولید این شرکت خودروساز بدین منظور از سال ۲۰۲۱ آغاز می‌شود و برای برقی و هیبریدی کردن بسیاری از خودروهای فعلی تولیدی این شرکت هم اقدام می‌شود.
مازراتی در ابتدای سال جاری میلادی خودروی گیبلی سدان خود را برقی کرد و سپس به سراغ خودروی شاسی بلند گریکیل رفت. مدل برقی این خودرو سال آینده میلادی تولید می‌شود. البته قرار است یک مدل هیبریدی از این خودرو هم تولید شود.
نکته جالب اینکه شرکت فیات – کرایسلر به عنوان شرکت مادر تخصصی مازراتی با کندی فراوان در جهت برقی کردن تولیدات خود گام برمی‌دارد. این شرکت تا سال ۲۰۲۲ تنها ۳۰ درصد از خودروهای تولیدی خود را برقی خواهد کرد.

در صورتی که نیاز به خدمات کارشناسی خودرو ، تشخیص رنگ شدگی و آپشن خودرو نیاز دارید می توانید با کارشناسان کارن در تماس باشید .
برای دریافت مشاوره و مشاهده خدمات کارشناسی خودرو و تشخیص رنگ شدگی ، این صفحه را ملاحظه فرمایید .کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید