اکونومی نیوز / اجتماعی

لباس عروس شیشه‌ای به دست پلیس افتاد؛ عکس

کد خبر 68166 1399-09-11 13:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
حوادث ایسنا نوشت: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف لباس عروس آغشته به مواد مخدر قبل از ارسال به اروپا خبر داد.
لباس عروس شیشه‌ای به دست پلیس افتاد؛ عکس

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در این باره گفت: مدتی پیش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از قصد سوداگران مرگ برای قاچاق مواد مخدر در پوشش لباس عروس به یکی از کشورهای اروپایی با خبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی با بیان اینکه بررسی نهایی حاکی از آغشته کردن یک لباس عروس به مخدر مایع شیشه بود، گفت: ماموران در عملیاتی که با هماهنگی مقام قضایی انجام شد این لباس عروس را قبل از ارسال پستی به یکی از کشورهای اروپایی شناسایی و ضبط کردند. همچنین دو نفر نیز در این خصوص دستگیر شدند. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ادامه داد: این نوع مواد مخدر که به شکل مایع است از کشور افغانستان وارد کشور شده و قاچاقچیان با آغشته کردن آن به تار و پود لباس آن را قاچاق کرده و پس از طی فرآیندی دوباره آن را از لباس استخراج و استفاده می کنند که ماموران پلیس آن را کشف و ضبط کردند. به گفته وی تحقیقات تکمیلی در این زمینه از سوی ماموران پلیس در حال انجام است. 47231
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » افغانستان | قاچاق | پلیس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


کمیته اپیدمیولوژی کرونا: بازگشایی مدارس در حال حاضر زود است ما هنوز به کنترل اپیدمی نرسیدیم و وضعیت شکننده است
رئیس کمیته کشوری اپیدمیولوژی کرونا، گفت: مستنداتی وجود دارد که نشان می دهد الان برای بازگشایی مدارس زود است.

آیا استفاده از ۲ ماسک مفیدتر از یک ماسک است؟
استفاده از ماسک در دوران شیوع کرونا بسیار رایج شده است و کمتر فردی است که اهمیت استفاده از ماسک برای پیشگیری از ابتلا به کرونا را نداند، با این وجود برخی از افراد عادت کرده اند از ۲ ماسک همزمان برای پیشگیری از کرونا استفاده کنند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید