اکونومی نیوز / سیاسی

یورش صهیونیست‌ها به کرانه باختری/ ۱۱ فلسطینی بازداشت شدند

کد خبر 68165 1399-09-11 13:14
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن یورش به کرانه باختری و درگیری با شهروندان فلسطینی ۱۱ تَن از آنها را بازداشت کردند.
یورش صهیونیست‌ها به کرانه باختری/ ۱۱ فلسطینی بازداشت شدند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، اقدامات خصمانه صهیونیستها علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی ادامه دارد. در همین راستا، نظامیان صهیونیست به صورت وحشیانه به مناطقی از کرانه باختری یورش بردند.
بر اساس این گزارش، نظامیان صهیونیست پس از یورش به کرانه باختری منازل فلسطینیان را مورد هجوم قرار داده و اقدام به ضرب و شتم آنها کردند. این درحالی است که صهیونیستها ۱۱ شهروند فلسطینی را نیز بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند.
نظامیان رژیم صهیونیستی طی ماه اکتبر هم بر شدت سرکوب‌های خود علیه فلسطینیان در نقاط مختلف اراضی اشغالی افزودند. طبق آخرین آمار منتشر شده، صهیونیست‌ها طی ماه اکتبر گذشته ۴۱۰ شهروند فلسطینی را در نقاط مختلف اراضی اشغالی بازداشت کردند.
در همین ارتباط، مرکز مطالعات اسرای فلسطینی اعلام کرد که در میان بازداشت شدگان نام ۴۶ کودک فلسطینی به چشم می‌خورد. گفته می‌شود شماری از خبرنگاران فلسطینی نیز در طول ماه گذشته میلادی توسط نظامیان صهیونیست بازداشت شده‌اند.
از سوی دیگر، «موسی ابو مرزوق» نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در سخنانی تأکید کرده بود: ما در جنبش مقاومت اسلامی حماس معتقدیم که کرانه باختری نیز همچون نوارغزه نیازمند مقاومت است.

کلمات کلیدی » مرز | آمار |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید