اکونومی نیوز / اجتماعی

بهزیستی یا باند کارگران جنسی، کدام‌ یک سریع‌تر عمل می‌کنند؟ ۲۴ ساعت طلایی و زنان و دختران فراری (فیلم)

کد خبر 68161 1399-09-11 13:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
برخی از آن‌ها که تحمل چنین زندگی را نداشته‌اند پیش از آن‌که معتاد یا کارگر جنسی بشوند تصمیم به فرار می‌گیرند که اغلب خوش‌شانس نیستند. 
بهزیستی یا باند کارگران جنسی، کدام‌ یک سریع‌تر عمل می‌کنند؟ ۲۴ ساعت طلایی و زنان و دختران فراری (فیلم)


وضوع کارگران جنسی یک بحران جهانی است که ایران هم از آن بی بهره نیست. البته در ایران معمولا روی آن سرپوش می گذارند؛ چشم بستن روی عواملی که یک زن را به سمت کارگری جنسی می کشاند. عواملی که اگر به درستی مطالعه، شناسایی و فهم شوند از جمعیت زنانی که ناخواسته به سمت کارگری جنسی کشیده می شوند کم می شود.
مصاحبه با زنان کارگر جنسی پرده از بسیاری مشکلات آن ها بر می دارد. آن ها اغلب ازدواج های ناموفقی داشته اند. خیلی از آن ها به خواست شوهر یا پدر معتادشان کارگر جنسی شده اند؛ هرچند در فرایند زندگی مشترک خودشان هم گرفتار اعتیاد شده اند. برخی از آن ها که تحمل چنین زندگی را نداشته اند پیش از آن که معتاد یا کارگر جنسی بشوند تصمیم به فرار می گیرند که اغلب خوش شانس نیستند و گرفتار باندهای کارگری جنسی می شوند.

بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » ایران | بحران | کارگر |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


جانسون: گونه انگلیسی کرونا مرگبارتر از ویروس اصلی است
نخست وزیر انگلیس هشدار داد که شواهد نشان می‌دهد گونه انگلیسی کرونا مرگ‌بارتر از ویروس اصلی است.

نمکی در واکنش به انتقادها از اظهارات رئیسی: همکارانم حق دارند نگران خیز جدید کرونا باشند
وزیر بهداشت در واکنش به انتقادها از اظهارات سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: همکاران من حق دارند نگران خیز جدید کرونا باشند.

دستور مجدد معاون وزیر کشور به استانداری‌ها برای حمایت از افراد بی‌سرپناه در شب‌های سرد زمستان
معاون عمرانی وزیر کشور در ابلاغیه‌ای از معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور خواست با توجه به ورود موج جدید سرما، نسبت به انتقال افراد بی‌خانمان به گرمخانه‌ها اقدام کنند.

واکنش وزیر بهداشت به اظهارات امام جمعه قم: قرار است فرماندهانی که یکسال غصه خوردند و شهید دادند به درخواست پروتکل شکنان تادیب شوند
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حساب اینستاگرام خود نوشت: قرار است فرماندهانی که یک سال، غصه خوردند، نخوابیدند، بیمار شدند، شهید دادند تا در عرصه جهان ی افتخار بیافرینند، به درخواست پروتکل شکنان تادیب شوند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید