اکونومی نیوز / اجتماعی

انهدام ۳۶ باند بزرگ مواد مخدر در تهران

کد خبر 68138 1399-09-11 12:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
قضاییایرنا نوشت: رییس پلیس تهران بزرگ گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۶ باند مواد مخدر در تهران منهدم شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۸ درصدی را نشان می‌دهد.
انهدام ۳۶ باند بزرگ مواد مخدر در تهران

سردار حسین رحیمی روز سه‌شنبه در حاشیه طرح ظفر ضمن تسلیت شهادت فخری‌زاده به خبرنگاران اظهار داشت: ۱۹ تن و  ۱۶۲ کیلوگرم مواد مخدر از ابتدای امسال نیز از اعضای این شبکه‌ها کشف شده است.   وی افزود: در این مرحله از طرح ظفر ۲۱۵ حکم برای ورود به مخفیگاه‌های قاچاقچیان و خرده‌فروش‌ها صادر، و هزار و ۵۱۳ خرده‌فروش و ۷۴ قاچاقچی عمده دستگیر شدند.   وی بیان کرد: در این طرح ۲ تن و ۱۶۲ کیلو مواد مخدر کشف شد و ۸۶۴ معتاد متجاهر جمع‌آوری و تحویل مراکز بازپروری شد.   سردار رحیمی با بیان اینکه ۷۶ دستگاه خودرو و موتور در این طرح توقیف شد، اضافه کرد: ۲۰۰ عدد انواع ابزارآلات مواد مخدر کشف و پنج باب منزل که به مرکز توزیع مواد مخدر تبدیل شده بود، پلمب شد.   رویکرد طرح «ظفر» مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و برخورد با خرده‌فروشان و معتادان متجاهر است. ۴۷۲۳۱
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » خودرو |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


دستگیری ۳۰ متهم فراری/ تذکر به ۳۴۰۰ واحد صنفی
فرمانده انتظامی پایتخت گفت: در این مرحله از طرح رعد به ٨٣۴ پرونده رسیدگی شد و ۳۰ نفر از متهمان فراری دستگیر و ارزش اموال مکشوفه از این تعداد پرونده، ۹ میلیارد و ۶۳۵ میلیون تومان است.

بایگانی های راکد و اسناد قوه قضائیه ساماندهی می شود
پیش‌نویس آئین‌نامه ساماندهی بایگانی‌های راکد، اسناد و مدارک قوه قضائیه، پس از تدوین نهایی در معاونت حقوقی و امور مجلس قوه قضائیه به حوزه ریاست دستگاه قضائی ارسال شد.

یکی دیگری از اعضای شورای شهر تهران استعفا داد
حسن خلیل آبادی نامه استعفای خود را به رئیس شورای شهر تهران ارسال کرده و خواستار کناره گیری از شورا شده است.

پرونده باغات پایتخت مورد بررسی قرار گرفت/نظرات موافقان و مخالفان
پرونده باغات امروز در شورای شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت و ۱۰ پرونده باغ مورد تائید قرار گرفت اما اعضا با باغ بودن ۳ پرونده مخالفت کردند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید