اکونومی نیوز / اجتماعی

انهدام ۳۶ باند بزرگ مواد مخدر در تهران

کد خبر 68138 1399-09-11 12:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
قضاییایرنا نوشت: رییس پلیس تهران بزرگ گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۶ باند مواد مخدر در تهران منهدم شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۸ درصدی را نشان می‌دهد.
انهدام ۳۶ باند بزرگ مواد مخدر در تهران

سردار حسین رحیمی روز سه‌شنبه در حاشیه طرح ظفر ضمن تسلیت شهادت فخری‌زاده به خبرنگاران اظهار داشت: ۱۹ تن و  ۱۶۲ کیلوگرم مواد مخدر از ابتدای امسال نیز از اعضای این شبکه‌ها کشف شده است.   وی افزود: در این مرحله از طرح ظفر ۲۱۵ حکم برای ورود به مخفیگاه‌های قاچاقچیان و خرده‌فروش‌ها صادر، و هزار و ۵۱۳ خرده‌فروش و ۷۴ قاچاقچی عمده دستگیر شدند.   وی بیان کرد: در این طرح ۲ تن و ۱۶۲ کیلو مواد مخدر کشف شد و ۸۶۴ معتاد متجاهر جمع‌آوری و تحویل مراکز بازپروری شد.   سردار رحیمی با بیان اینکه ۷۶ دستگاه خودرو و موتور در این طرح توقیف شد، اضافه کرد: ۲۰۰ عدد انواع ابزارآلات مواد مخدر کشف و پنج باب منزل که به مرکز توزیع مواد مخدر تبدیل شده بود، پلمب شد.   رویکرد طرح «ظفر» مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و برخورد با خرده‌فروشان و معتادان متجاهر است. ۴۷۲۳۱
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » خودرو |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


جانسون: گونه انگلیسی کرونا مرگبارتر از ویروس اصلی است
نخست وزیر انگلیس هشدار داد که شواهد نشان می‌دهد گونه انگلیسی کرونا مرگ‌بارتر از ویروس اصلی است.

نمکی در واکنش به انتقادها از اظهارات رئیسی: همکارانم حق دارند نگران خیز جدید کرونا باشند
وزیر بهداشت در واکنش به انتقادها از اظهارات سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: همکاران من حق دارند نگران خیز جدید کرونا باشند.

دستور مجدد معاون وزیر کشور به استانداری‌ها برای حمایت از افراد بی‌سرپناه در شب‌های سرد زمستان
معاون عمرانی وزیر کشور در ابلاغیه‌ای از معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور خواست با توجه به ورود موج جدید سرما، نسبت به انتقال افراد بی‌خانمان به گرمخانه‌ها اقدام کنند.

واکنش وزیر بهداشت به اظهارات امام جمعه قم: قرار است فرماندهانی که یکسال غصه خوردند و شهید دادند به درخواست پروتکل شکنان تادیب شوند
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حساب اینستاگرام خود نوشت: قرار است فرماندهانی که یک سال، غصه خوردند، نخوابیدند، بیمار شدند، شهید دادند تا در عرصه جهان ی افتخار بیافرینند، به درخواست پروتکل شکنان تادیب شوند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید