اکونومی نیوز / اجتماعی

توزیع عمومی واکسن کرونا در آمریکا پیش از کریسمس

کد خبر 68137 1399-09-11 12:22
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
سلامت تسنیم به نقل از رویترز نوشت: وزیر بهداشت آمریکا بر این باور است که طی هفته‌های آینده ۲ واکسن برای مقابله با ویروس کرونا برای شهروندان آمریکایی قابل دسترس خواهد بود.
توزیع عمومی واکسن کرونا در آمریکا پیش از کریسمس

آلکس آزار وزیر بهداشت آمریکا روز دوشنبه گفت: 2 واکسن برای مقابله با ویروس کرونا طی هفته های آینده و قبل از کریسمس در دسترس مردم آمریکا خواهد بود. بر اساس این گزارش، اظهارات وزیر بهداشت آمریکا پس از آن است که شرکت مدرنا نیز به عنوان دومین شرکت تولیدکننده واکسن کرونا احتمالا مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا را دریافت خواهد کرد. 47231
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » کرونا | آمریکا | ویروس | بهداشت | واکسن |از پرونده ها بخوانید
» نخستین محموله واکسن کرونا تا چند هفته آینده وارد می‌شود
» پاسپورت دیجیتالی واکسن کرونا توسط مایکروسافت و اورکل تهیه می شود
مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


کاهش بهای مسکن و خودرو پس از بازگشت قیمت‌ها به سایت دیوار
اینترنتبالاخره پس از هشت ماه قیمت‌ها به دیوار برگشتند اما نکته جالب در این بازگشت شکوهمندانه این بود که در این یک هفته گذشته نه قیمت خودرو بالا رفته و نه مسکن. این در حالی است که بهانه اصلی برای حذف قیمت‌ها این بود که سایت‌های خرید و فروش آنلاین باعث افزایش قیمت خودرو و مسکن می‌شوند. حالا با برگشتن قیمت‌ها روی دیوار نه‌تنها روز شنبه ۲۷ دی ماه، قیمت خودرو دوباره ریزش داشته بلکه مسکن هم هنوز روی نمودار نزولی مانده است.

ایجاد روستای شناور سازگار با محیط زیست در هلند
یک شرکت معماری هلندی از ساخت خانه‌های شناور بر روی آب و سازگار با محیط زیست به منظور تکمیل یک طرح روستایی در این کشور خبر داده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید