اکونومی نیوز / اجتماعی

مشارکت بنیاد مستضعفان برای تامین مراکز قرنطینه بیماران کرونایی

کد خبر 68133 1399-09-11 12:17
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان از مشارکت این بنیاد برای تامین مراکز قرنطینه بیماران کرونایی با استفاده از در اختیار قراردادن امکانات اقامتگاهی بنیاد مستضعفان خبر داد.
مشارکت بنیاد مستضعفان برای تامین مراکز قرنطینه بیماران کرونایی

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین واعظیان با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال جلسه روز گذشته پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان و پیرحسین کولیوند و درخواست وی به عنوان رئیس پشتیبانی طرح آموزش، ارزیابی و جداسازی مدیریت کرونا (طرح شهید قاسم سلیمانی) مبنی بر همکاری بنیاد مستضعفان در طرح قرنطینه کرونا، مقرر شد تا بنیاد مستضعفان همکاری کامل را برای اجرای این طرح انجام دهد.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان اضافه کرد: پس از پیشنهاد مطرح شده، مقرر شد تا بنیاد مستضعفان برای اجرای طرح قرنطینه افراد مشکوک، افراد بهبودیافته یا کسانی که تست مثبت کرونا دارند، امکانات اقامتگاهی خود را در مناطق شهری، حاشیه شهرها و روستاها به کار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: در این طرح هلدینگ سیاحتی بنیاد مستضعفان و سازمان اموال و املاک برای تأمین مراکز اقامتی مورد نیاز به عنوان نقاهتگاه بیماران، مشارکت دارند.

کلمات کلیدی » کرونا | طلا | قرنطینه |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


این غذاها را در هوای آلوده بخورید
سلامت فارس نوشت: آلودگی هوا تهدید کننده جدی سلامت است اما امکان رهایی کامل ازآن وجود ندارد؛می‌توانیم با توجه به نوع تغذیه و غذای مصرفی روزانه و استفاده بیشتراز مواد غذایی موثرتر،آسیب‌های وارده به بدن را به حداقل برسانیم.

وزارت بهداشت؛ در صورت واکسیناسیون به موقع، می‌توان به تابستان آرام خوش‌بین باشیم
سلامت ایلنا نوشت: در صورت واکسیناسیون به موقع، می‌توان به تابستان آرام در سال آینده خوش‌بین باشیم


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید