اکونومی نیوز / اجتماعی

آمار حضور و فعالیت کاربران در شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد) طی یک روز

کد خبر 68125 1399-09-11 12:04
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
طی روز گذشته در برخی ساعت ها به‌طور همزمان ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار دانش‌آموز و معلم در شبکه شاد حضورداشته‌اند.
آمار حضور و فعالیت کاربران در شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد) طی یک روز

به گزارش خبرگزاری مهر، در طول روز گذشته ۹ میلیون و هفتصد هزار معلم و دانش‌آموز در شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد) حضورداشته‌اند که به‌طور میانگین هر نفر برای ۵۲ دقیقه و ۳۰ ثانیه فعالیت داشتند.
بر اساس این گزارش، در طول شبانه‌روز گذشته بیش از ۶۰۱ هزار پخش زنده در پلتفرم شاد برگزارشده است و بیش از ۲۵۰ میلیون پیام توسط این پلتفرم در بین کاربران مبادله شده است. همچنین بیشینه پهنای باند مصرفی پلتفرم شاد در روز گذشته ۳۴۶ گیگا بیت بر ثانیه بوده است.
در این گزارش آمده است؛ در برخی از ساعات روز؛ ترافیک حضور همزمان دانش‌آموزان و معلمان در شبکه شاد به بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر می‌رسد.
در روز گذشته رکورد بیشینه پهنای باند و کاربران همزمان پلتفرم شاد افزایش چشمگیری داشته است.

کلمات کلیدی » ترافیک |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


شمار مبتلایان به کرونا از ۱۰۰ میلیون نفر گذشت
آمار جهان یِ مبتلایان به کروناویروس تاکنون به ۱۰۰ میلیون و ۲۸۶ هزار و ۷۷۲ نفر رسیده و مرگ دو میلیون و ۱۴۹ هزار و ۵۰۷ نفر بر اثر ابتلا به این بیماری تأیید شده است.

یک کارشناس خانواده: حذف غربالگری جنین باعث افزایش سقط‌های غیرقانونی می‌شود
کارشناس خانواده گفت: ما اگر با رویکرد پاک کردن صورت مسئله غربالگری را حذف و امکان چک سلامت جنین را از والدین بگیریم، ممکن است ناخواسته باعث سقط های غیر قانونی شویم و این خطر پیش روی ما است.

ارسال همزمان علت تراکنش، مبلغ و رمز دوم یکبار مصرف به کاربران
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا از یکسان سازی ساختار و محتوای پیامک‌های رمز دوم پویا در شبکه بانکی کشور خبر داد.

ورود سامانه بارشی جدید به کشور احتمال وقوع بهمن در برخی نقاط
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی روز پنجشنبه (۹ بهمن) خبر داد و گفت: احتمال وقوع بهمن در برخی مناطق کشور دور از انتظار نیست.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید