اکونومی نیوز / اجتماعی

پلمب ۵ منزل که محل توزیع مواد بودند/ کشف بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر در پایتخت

کد خبر 68123 1399-09-11 12:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس پلیس پایتخت گفت: در طرح ظفر، ۲ تن و ۱۶۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ۸۶۴ معتاد جمع‌آوری شد. همچنین ۱۹ خرده‌فروش که در کار مزاحمت نوامیس و اوباشگری هم سابقه داشتند، دستگیر شدند.
پلمب ۵ منزل که محل توزیع مواد بودند/ کشف بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر در پایتخت

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه طرح «ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر» اظهار کرد: امروز در هشتمین مرحله از طرح ظفر با کار اطلاعاتی انجام شده، ۲۱۵ حکم برای ورود به مخفیگاه‌های قاچاقچیان و خرده‌فروشان از مقام قضائی، اخذ و به اجرا گذاشته شد و ۱۳۱۵ خرده‌فروش دستگیر شدند.
وی ادامه داد: در این طرح ۶ باند بزرگ قاچاق مواد مخدر منهدم شد و ۷۴ قاچاقچی عمده دستگیر شدند.
رئیس پلیس پایتخت افزود: ۷۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در «هشتمین مرحله از طرح ظفر» توقیف و ۲۰۰ عدد انواع آلات مواد مخدر از قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر کشف شدند.
رحیمی با اشاره به پلمب ۵ منزل که مرکز توزیع مواد مخدر بوده است، گفت: در این طرح ۲ تن و ۱۶۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر، کشف و ۸۶۴ معتاد جمع‌آوری و ۱۹ خرده‌فروش که در کار مزاحمت نوامیس و اوباشگری هم سابقه داشتند، دستگیر شدند.
در حال تکمیل…  

کلمات کلیدی » طلا | خودرو | قاچاق | پلیس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تکمیل ظرفیت سردخانه ایذه تکذیب شد ثبت روز بدون فوتی کرونایی در ایذه
مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در واکنش به خبر و انتشار فیلمی درباره اشباع سردخانه ایذه گفت: این خبر از اساس صحت ندارد و امروز ایذه هیچ فوتی ناشی از کرونا نداشته است.

چرا کودکان زیادی در برزیل بر اثر کرونا می‌میرند؟
مرگ و میر در برزیل بر اثر کرونا در حال حاضر در بالاترین سطح است. اما با وجود این که کرونا بندرت باعث مرگ کودکان می‌شود، در برزیل تا کنون ۱۳۰۰ نوزاد بر اثر این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

زنجیره کرونا با واکسینه شدن ۷۰ درصد مردم قطع می شود ­
رییس کمیته علمی ستاد مقابله با ویروس کرونا گفت: با واکسینه کردن ۱۶ و نیم میلیون نفر، حدود ۲۰ درصد از مردم در معرض خطر، شانس مرگ کاهش می‌یابد ولی آمار ابتلا تغییری نمی‌کند.

برای خرید ۶۰ میلیون دُز واکسن اسپوتنیک با روسیه مذاکره کرده‌ایم
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: برای تامین ۶۰ میلیون دُز با طرف های روسی برای چند ماه آینده مذاکره شده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید