اکونومی نیوز / اجتماعی

پلمب ۵ منزل که محل توزیع مواد بودند/ کشف بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر در پایتخت

کد خبر 68123 1399-09-11 12:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس پلیس پایتخت گفت: در طرح ظفر، ۲ تن و ۱۶۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ۸۶۴ معتاد جمع‌آوری شد. همچنین ۱۹ خرده‌فروش که در کار مزاحمت نوامیس و اوباشگری هم سابقه داشتند، دستگیر شدند.
پلمب ۵ منزل که محل توزیع مواد بودند/ کشف بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر در پایتخت

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه طرح «ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر» اظهار کرد: امروز در هشتمین مرحله از طرح ظفر با کار اطلاعاتی انجام شده، ۲۱۵ حکم برای ورود به مخفیگاه‌های قاچاقچیان و خرده‌فروشان از مقام قضائی، اخذ و به اجرا گذاشته شد و ۱۳۱۵ خرده‌فروش دستگیر شدند.
وی ادامه داد: در این طرح ۶ باند بزرگ قاچاق مواد مخدر منهدم شد و ۷۴ قاچاقچی عمده دستگیر شدند.
رئیس پلیس پایتخت افزود: ۷۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در «هشتمین مرحله از طرح ظفر» توقیف و ۲۰۰ عدد انواع آلات مواد مخدر از قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر کشف شدند.
رحیمی با اشاره به پلمب ۵ منزل که مرکز توزیع مواد مخدر بوده است، گفت: در این طرح ۲ تن و ۱۶۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر، کشف و ۸۶۴ معتاد جمع‌آوری و ۱۹ خرده‌فروش که در کار مزاحمت نوامیس و اوباشگری هم سابقه داشتند، دستگیر شدند.
در حال تکمیل…  

کلمات کلیدی » طلا | خودرو | قاچاق | پلیس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


بهره برداری از کانال جمع آوری و هدایت آبهای سطحی مدائن در جنوب غرب پایتخت
کانال جمع آوری و هدایت آبهای سطحی مدائن در منطقه ۱۸ همزمان با بازدید میدانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه های عمرانی جنوب غرب پایتخت، مورد بهره برداری قرار گرفت.

تمدید مهلت دریافت معاینه فنی رایگان تاکسی های پایتخت تا پایان دهه فجر
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از تمدید مهلت دریافت معاینه فنی رایگان ویژه تاکسی های پایتخت تا پایان دهه مبارک فجر خبر داد.

هشدار هواشناسی نسبت به آلودگی هوای ۸ کلانشهر خلیج فارس و تنگه هرمز مواج می‌شود
سازمان هواشناسی کشور با صدور دو هشدار از آلودگی هوا در هشت کلانشهر کشور و مواج شدن خلیج فارس و تنگه هرمز خبر داده است.

وزیر بهداشت: ممکن است در درون کشور شاهد جهش در ویروس کرونا باشیم
سلامت ایرنا نوشت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حتما باید تعداد تست های سریع کرونا در مراکز منتخب ۱۶ و ۲۴ ساعته و درمانگاه ها افزایش پیدا کند چون زمان مشخص شدن نتیجه این تست ها، بسیار کوتاه است اما برای پذیرش و بستری بیماران در بیمارستانها، باید تست PCR انجام شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید