اکونومی نیوز / اجتماعی

نمایندگان وزارت کشور از دو ایستگاه مترو تهران بازدید کردند

کد خبر 68115 1399-09-11 11:50
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نمایندگان وزارت کشور به منظور بررسی آخرین وضعیت دو ایستگاه مترو برج میلاد و امیرکبیر واقع شده اند، از این ایستگاه ها بازدید به عمل آوردند.
نمایندگان وزارت کشور از دو ایستگاه مترو تهران بازدید کردند

به گزارش خبرگزاری مهر، طی این بازدید مدیرکل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری و مدیرکل حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به همراه کارشناسان وزارت کشور، ضمن سرکشی به بخش های مختلف ایستگاه های یاد شده، در جریان آخرین وضعیت تکمیل و بهره برداری از آنها قرار گرفتند.
طبق پیش بینی ها قرار است تا پایان آذر ماه سال جاری، ایستگاه مترو برج میلاد که هم اکنون در حال بهره برداری آزمایشی است به همراه ایستگاه مترو امیرکبیر که آخرین مراحل نصب تجهیزات را پشت سر می گذارد، به طور رسمی افتتاح شده و در اختیار شهروندان قرار گیرد.
بازدید نمایندگان وزارت کشور از دو ایستگاه برج میلاد و امیرکبیر، در راستای کنترل موارد ایمنی و استاندارد های ساخت ایستگاه های در شرف تکمیل شبکه مترو تهران صورت می پذیرد.  

کلمات کلیدی » وزارت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


جریمه تردد کرونایی شامل حال شما شد یا نه؟ فقط ۱۲درصد مخاطبان خبرفوری جریمه شدند
نتایج یک نظرسنجی در کانال خبرفوری نشان می‌دهد بخش کوچکی از شهروندان در جریان ممنوعیت‌های شبانه کرونایی جریمه شده‌اند.

بررسی واکسن کرونای ایرانی و خارجی کدام واکسن ایمن است؟
یکی از موضوعات داغ فضای مجازی در این روزها کرونایی شده و اخبار آغاز واکسیناسیون در بعضی از کشورها، احتمالاً این سؤال رو در ذهن شما هم ایجاد کرده که «ما کی به واکسن ایمن کرونا می رسیم؟»

صبحانه نخوردن چه تبعاتی برای سلامتی شما دارد؟
انجمن قلب آمریکا اعلام کرده کسانی که از وعده صبحانه صرف نظر می کنند، در طور روز بیشتر از سایرین دچار پرخوری شده و اضافه وزن را تجربه می کنند.

حدود ۳۸ میلیون نفر در جهان در برابر کرونا واکسینه شدند تزریق روزانه ۲.۴۴ میلیون دُز واکسن در جهان
خبرگزاری بلومبرگ روز یکشنبه در گزارشی نوشت که از زمان آغاز واکسیناسیون جهان ی علیه بیماری مرگبار کرونا در یک ماه گذشته، تاکنون بالغ بر از ۳۷ میلیون و ۹۰۰ دُز واکسن در ۵۱ کشور جهان تزریق شده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید