اکونومی نیوز / سیاسی

می‌توانستیم با کمی دقت ترور شهید فخری‌زاده را ناکام بگذاریم

کد خبر 68101 1399-09-11 11:33
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی دولت گفت: : در مورد ترور شهید فخری‌زاده، سازمان‌های جاسوسی زیر پوشش ما قرار داشتند و محل وقوع ترور پیش بینی شده بود و کمی با دقت، می‌توانستیم این جنایت را ناکام بگذاریم.
می‌توانستیم با کمی دقت ترور شهید فخری‌زاده را ناکام بگذاریم

به گزارش خبرنگار مهر، علی ربیعی سخنگوی دولت پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در نشست خبری با خبرنگاران که به صورت مجازی و ویدئو کنفرانس برگزار شد با اشاره به ترور شهید محسن فخری‌زاده، گفت: دانش هسته‌ای ما ترور شدنی و برگشت پذیر نیست. مردم ما پس از این اتفاق هوشمندتر و متحدتر برای حفظ منافع ملی شدند.
ربیعی افزود: این ترور با برنامه‌ریزی قبلی برای رسیدن به چند هدف از جمله ناامید کردن در پیروزی برای به عقب راندن فشار حداکثری، ایجاد سردرگرمی در استراژی ایران، برهم زدن امنیت منطقه، انجام گرفت.
وی افزود: تروریست ها موتور پیشرفت های ایران را نمی توانند متوقف کنند. آنها سعی در جبران ضعف خود دارند. آنها می کوشند با بزرگنمایی اقدام حقارت آمیزشان، به ذهن و اراده ما رخنه کنند.
سخنگوی دولت گفت: در مورد این ترور، سازمان‌های جاسوسی زیر پوشش ما قرار داشتند و محل وقوع ترور پیش بینی شده بود و کمی با دقت و رعایت پروتکل‌های امنیتی، می‌توانستیم این جنایت را ناکام بگذاریم. دستگاه‌های امنیتی برای عدم تکرار وقوع این اتفاقات تمام تلاش خود را بکار می‌گیرند.
ادامه دارد ...

کلمات کلیدی » ایران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


جا به جایی نظامیان آمریکایی در عراق بدون اطلاع بغداد انجام می شود
یکی از فرماندهان وابسته به سازمان حشد شعبی از جا به جایی نظامیان آمریکایی در عراق بدون اطلاع دولت بغداد خبر داد.

پیام تسلیت رئیس ستاد نیروهای مسلح به سرلشکر «فیروزآبادی»
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه درگذشت برادر مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و برادر معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح را تسلیت گفت.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید