اکونومی نیوز / اجتماعی

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی کرونا

کد خبر 68099 1399-09-11 11:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
امروز آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت وام یک میلیون تومانی کرونایی است و متقاضیان تا پایان امشب فرصت دارند که کد ملی سرپرست خانوار خود را به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال کنند. 
امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی کرونا


سرپرستان خانواری که درخواست استفاده از وام یک میلیون تومانی کرونایی را دارند فقط تا پایان امروز سه شنبه ۱۱ آذر ماه می توانند کد ملی خود را بدون هیچ کاراکتر اضافه به صورت فارسی یا انگلیسی از سیم کارتی که به نام آن ها است، به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال کنند.
به گفته وزارت رفاه، مشمولان وام یک میلیون تومانی، تمامی افرادی هستند که در نوبت قبل (اعطای وام یک میلیونی در فروردین ماه سال جاری)، تسهیلات کرونایی را دریافت کرده اند و درآمد ثابت ندارند، این افراد می توانند متقاضی دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی باشند.
لازم به ذکر است که بازپرداخت این تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی با اقساط ۳۰ ماهه و از منابع یارانه معیشتی ماهانه خانوار خواهد بود.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » کرونا | تومان | تسهیلات |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


آمار ابتلای کرونا در ۶ استان در حال افزایش است
در پی تجمعات و مسافرت های اخیر رئیس کل سازمان نظام پزشکی نسبت به روند صعودی آمار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا چه به صورت سرپایی و چه به صورت بستری در ۶ استان هشدار دارد.

وقوع زلزله چهار و ۲ دهم ریشتری در منطقه آذربایجان
حوادث مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک، دانشگاه تهران اعلام کرد: زلزله‌ای به بزرگی چهار و دو دهم ریشتری در منطقه آذربایجان به وقوع پیوست.

پیشگیری از عود ملانوم با استفاده از یک واکسن
محققان یک موسسه سرطان شناسی در آمریکا واکسنی ابداع کردند که با هدف قرار دادن پروتئین های خاص موجود در سلول های تومور هر بیمار مبتلا به ملانوم می‌تواند تا چهار سال از عود این بیماری پیشگیری کند.

تشریح اقدامات روانشناسی برای کودکان سوگوار تبعات سرکوب احساسات
عصو سازمان نظام روانشناسی به انواع واکنش های کودکان در برابر از دست دادن عزیزانشان اشاره کرد و گفت: سوگواری کودکان متفاوت بوده و اقداماتی که برای آنها می توان انجام داد نیز متفاوت است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید