اکونومی نیوز / سیاسی

عملیات گسترده «حشد شعبی» عراق علیه بقایای داعش در «دیالی»

کد خبر 68089 1399-09-11 11:20
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نیروهای «حشد شعبی» عراق امروز سه شنبه عملیات گسترده ای را علیه بقایای داعش در شمال شرق استان «دیالی» کلید زدند.
عملیات گسترده «حشد شعبی» عراق علیه بقایای داعش در «دیالی»

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه المسله، نیروهای «حشد شعبی» عراق عملیات جدیدی را علیه بقایای عناصر تکفیری داعش در این کشور کلید زده اند. نیروهای این گروه مقاومتی در جدیدترین اقدام خود عملیات تعقیب بقایای داعش در شمال شرق دیالی را آغاز کردند.
بر اساس این گزارش، نیروهای حشد شعبی در جریان عملیات مذکور، بقایای عناصر داعش در شهر «خانقین» دیالی را هدف قرار خواهند داد. این درحالی است که بقایای تکفیریها در منطقه «علی السعدون» نیز مورد هدف قرار می گیرند.
رهبران حشد شعبی اعلام کرده اند که هدف اصلی و اساسی از این عملیات برقراری امنیت و ثبات در محور شرقی استان دیالی است. آنها عنوان کرده اند که در این عملیات، مواضع داعش هدف قرار خواهد گرفت تا عناصر تحت تعقیب آن بازداشت شوند.
پیشتر شماری از شخصیت‌های عراقی از آغاز تحرکات مشکوک تروریست‌های تکفیری داعش در محورهای شرقی، شمالی و غربی عراق خبر داده بودند. درحال حاضر نیروهای حشد شعبی سلسله عملیات‌های خود علیه بقایای داعش در نقاط مختلف عراق را تشدید و تسریع کرده‌اند.

کلمات کلیدی » عراق |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


آمریکا بازنگری درباره تروریستی اعلام کردن انصارالله را آغاز کرد
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که بازنگری درباره اقدام دولت قبلی این کشور مبنی بر تروریستی اعلام کردن جنبش انصارالله یمن را آغاز کرده است.

بایدن دستور بررسی تاثیرات تحریم ها بر مبارزه با کرونا را صادر کرد
رئیس جمهور جدید آمریکا دستور بررسی تاثیرات تحریم های خارجی بر مبارزه کشورها با شیوع کرونا را صادر کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید