اکونومی نیوز / سیاسی

عملیات گسترده «حشد شعبی» عراق علیه بقایای داعش در «دیالی»

کد خبر 68089 1399-09-11 11:20
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نیروهای «حشد شعبی» عراق امروز سه شنبه عملیات گسترده ای را علیه بقایای داعش در شمال شرق استان «دیالی» کلید زدند.
عملیات گسترده «حشد شعبی» عراق علیه بقایای داعش در «دیالی»

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه المسله، نیروهای «حشد شعبی» عراق عملیات جدیدی را علیه بقایای عناصر تکفیری داعش در این کشور کلید زده اند. نیروهای این گروه مقاومتی در جدیدترین اقدام خود عملیات تعقیب بقایای داعش در شمال شرق دیالی را آغاز کردند.
بر اساس این گزارش، نیروهای حشد شعبی در جریان عملیات مذکور، بقایای عناصر داعش در شهر «خانقین» دیالی را هدف قرار خواهند داد. این درحالی است که بقایای تکفیریها در منطقه «علی السعدون» نیز مورد هدف قرار می گیرند.
رهبران حشد شعبی اعلام کرده اند که هدف اصلی و اساسی از این عملیات برقراری امنیت و ثبات در محور شرقی استان دیالی است. آنها عنوان کرده اند که در این عملیات، مواضع داعش هدف قرار خواهد گرفت تا عناصر تحت تعقیب آن بازداشت شوند.
پیشتر شماری از شخصیت‌های عراقی از آغاز تحرکات مشکوک تروریست‌های تکفیری داعش در محورهای شرقی، شمالی و غربی عراق خبر داده بودند. درحال حاضر نیروهای حشد شعبی سلسله عملیات‌های خود علیه بقایای داعش در نقاط مختلف عراق را تشدید و تسریع کرده‌اند.

کلمات کلیدی » عراق |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


هشدار الازهر نسبت به توطئه داعش برای ماه رمضان
دیده بان مقابله با رادیکالسم در الازهر نسبت به طرح جدید داعش در ماه رمضان هشدار داد.

ادامه اعتراضات مردم در میانمار ممکن است به جنگ داخلی تبدیل شود
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد امروز در بیانیه ای اعلام کرد: ادامه اعتراضات مردم در میانمار ممکن است به جنگ داخلی در این کشور تبدیل شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید