صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

کشف یک لباس عروس آغشته به ماده مخدر شیشه

کد خبر 68080 1399-09-11 11:09
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
ریس پلیس مواد مخدر تهران بزرگ از کشف یک لباس عروس آغشته به ماده مخدر شیشه خبر داد.
کشف یک لباس عروس آغشته به ماده مخدر شیشه

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در حاشیه طرح ظفر که صبح امروز در ستاد فرماندهی تهران بزرگ برگزار شد درباره لباس عروس آغشته به مواد مخدر شیشه اظهار کرد: بیش از یک کیلوگرم مواد مخدر شیشه به این لباس عروس با استفاده از روش‌های خاص به آغشته شده است.
وی ادامه داد: این لباس قرار بود از طریق پست از کشور خارج شود اما در یک عملیات اطلاعاتی توسط همکاران ما در پلیس مواد مخدر شناسایی و کشف و ضبط شده است.
سرهنگ حسنوند گفت: جاسازی مواد مخدر از این لباس در یک فرآیند انجام می‌شود و پس از استخراج از این لباس مورد استفاده قرار می‌گیرد.
رئیس پلیس مبارزه مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه مقصد این مواد کشورهای اروپایی بوده است تصریح کرد: قرار بود این محموله از طریق پست ارسال شود که در یک اقدام اطلاعاتی شناسایی و دو نفر نیز در همین رابطه دستگیر شده‌اند.
وی با بیان اینکه پلیس خوشبختانه اشراف کامل اطلاعاتی به مجموعه فروشندگان و قاچاقچیان دارد، گفت: همچنین پلیس ارتباط خوب و مؤثری با مجموعه پست و فرودگاه داریم و از این طریق می‌توانیم جلوی قاچاق مواد مخدر را بگیریم.
حسنوند ادامه داد: این ماده مخدر شیشه به صورت مایع عمدتاً از کشور افغانستان وارد کشور می‌شود و این لباس عروس به آن ماده شیشه آغشته شده و برای قاچاق به کشورهای دیگر آماده می‌شود.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به کشف ۳۰۰ توپ پلاستیکی آغشته به مایع ماده مخدر شیشه اشاره کرد و گفت: این توپ‌ها از کشورهای حاشیه شرقی وارد کشور ما می‌شوند.
وی گفت: مواد مخدری که به صورت مایع از نوع مواد روان‌گردان است در این بسته‌ها به صورت اشکال بسیار خاص و شکیل جاسازی می‌شود و به گونه‌ای است که در ورودی مرزها و هنگام بازرسی حتی سگ‌های موادیاب نیز نمی‌توانند آنها را تشخیص دهند.
وی ادامه داد: خوشبختانه ما در اقدامات اطلاعاتی که داشتیم زمانی که این توپ‌ها وارد شهر تهران شد توانستیم این محموله را شناسایی و ۳۰۰ عدد توپ را کشف و ضبط کنیم همچنین در این رابطه نفرات اصلی این باند نیز دستگیر شده‌اند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید