اکونومی نیوز / اجتماعی

هشدارهای پلیس برای رانندگی در روزهای بارانی/ دو محور مسدود هستند

کد خبر 68078 1399-09-11 11:07
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا هشدارهایی در مورد رانندگی در روزهای بارانی اعلام کرد.
هشدارهای پلیس برای رانندگی در روزهای بارانی/ دو محور مسدود هستند

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مطابق هر روز، در مبادی ورودی پایتخت شاهد ترافیک صبحگاهی هستیم که به دلیل حضور کارکنان در محل کارشان است.
وی با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی (هشدار شماره ۶۰) گفت: سامانه بارشی از صبح چهارشنبه (۱۲ آذرماه) تشدید می‌شود و تا صبح پنجشنبه (۱۳ آذرماه) ادامه دارد البته در صبح پنجشنبه این شدت بارش پایان می‌یابد. همچنین منطقه اثر این سامانه بارشی، شمال و شرق خوزستان، جنوب لرستان و غرب چهارمحال و بختیاری گزارش شده است.
به گفته رئیس اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، در ارتفاعات بارش باران و برف و در برخی مناطق تگرگ گزارش شده است، بنابراین به رانندگان توصیه می‌شود که تجهیزات زمستانی در سفرهای ضروری جاده‌ای به همراه خود داشته باشند.
شیرانی ادامه داد: اطمینان از سالم بودن سیستم گرمایش خودرو و پر بودن باک سوخت، از موارد ضروری در رانندگی در فصل سرما است.
وی بیان کرد: از روز گذشته در استان گیلان محور خلخال به پونل به سمت ضیابر انزلی به علت بارش برف و یخبندان از دو طرف مسدود شده است.
رئیس اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: همچنین محور ساحلی گناوه – بوشهر در هر دو مسیر رفت و برگشت به دلیل آب‌گرفتگی از ۸ آذر تا امروز همچنان مسدود است اما محور بزرگراه گناوه – برازجان و برازجان – بوشهر، مسیر جایگزین این محور اعلام شده است.  

کلمات کلیدی » طلا | خودرو | ترافیک |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


آیا بیمه تکمیلی هزینه‌های درمان کرونا را پوشش می‌دهد؟
طبق آمارهای رسمی، کرونا تا امروز بیش از یک میلیون نفر را در ایران درگیر کرده است که بسیاری از آن‌ها تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی نیستند.

مشاور حقوقی در موسسه تهران وکیل
خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی در تهران وکیل از زمره خدماتی است که همیشه از طریق فضای مجازی امکان گرفتن خدمات وجود ندارد و بعضی پرونده های حقوقی وجود دارند که برای بررسی و تحلیل آن باید حتما نزد وکیل حاضر باشد.

یک قلاده پلنگ در شهرستان خواف خراسان رضوی تلف شد
سرپرست حفاظت محیط زیست شهرستان خواف استان خراسان رضوی از تلف شدن یک قلاده پلنگ ماده در ارتفاعات این شهرستان خبر داد.

طب سنتی چیست و برای چه نمی‌تواند درمان کرونا را پیدا کند؟
سلامت طب موسوم به سنتی، مجموعه تجارب و دانسته‌هایی است که در صدها یا هزاران سال در یک کشور و فرهنگ خاص انباشته شده است و به سوالاتی در رابطه با چگونگی بهبود و درمان بیماری‌های مختلف پاسخ می‌دهد. اما این اتفاق بدون مشخص شدن منشاء بیماری رخ می‌دهد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید