اکونومی نیوز / اجتماعی

حق‌شناس: چرا در شورای شهر نشسته‌ایم وقتی مصوبات اجرا نمی‌شود؟

کد خبر 68069 1399-09-11 10:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شهریعضو شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از عدم توجه به مصوبات قانونی شورای شهر تهران خطاب به شهردار تهران گفت: مصوبات شورای شهر حتی بیش از یکسال در کشوی شهردار می ماند، دلیل این بی توجهی چیست؟
حق‌شناس: چرا در شورای شهر نشسته‌ایم وقتی مصوبات اجرا نمی‌شود؟

، محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور جلسه امروز شورای شهر با تبریک روز قانون اساسی، یکی از افتخارات قابل اعتنا و ارزشمند جمهوری اسلامی را این نکته دانست که در کمتر از ۵۰ روز نوع حکومت را با انقلاب شکوهمند را به رای مردم گذاشتند و در یک رفراندوم اکثریت مردم به جمهوری اسلامی ایران رای دادند و این اتفاق با انتخاب خبرگان قانون اساسی و تصویب قانون اساسی ادامه یافت. وی ادامه داد: یکی از بزرگترین مظلومان تاریخ انقلاب قانون اساسی است و این قانون همچون قرآن بر طاقچه گذاشته شده است و کمتر مورد توجه تصمیم گیران و تصمیم سازان است در حوزه شهرداری هم یکی از گرفتاری های ما این است که شورا با تمام زحمات رنج لوایح را هموار می کند و نهایتاً مصوبه‌ای جهت ارجاع ابلاغ می شود اما بعضاً با بی توجهی شهرداری مواجهیم که مصوبات حتی بیش از یکسال در کشوی شهردار می ماند. حق شناس گفت: این رویه ادامه دارد و باز هم بعد از ابلاغ شهردار خبری از اجرا نیست ما برای چه اینجا نشسته ایم علی رغم اینکه خواست میلیون ها ایرانی اجرای این مصوبات بوده است. 47231
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » ایران | تهران | انقلاب |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


۱۱ میلیون دختر به دلیل کرونا شاید هرگز به مدرسه بازنگردند مدارس ۷۰ کشور جهان نیمه‌تعطیل اند
معاون و جانشین وزیر آموزش و پرورش از تهیه و اهدای ۹۰ هزار تبلت و وسایل هوشمند ارتباطی به دانش‌آموزان محروم با استفاده از ظرفیت بیش از ۱۰۰ هزار انجمن اولیاومربیان مدارس خبر داد.

ساعات کار میادین میوه و تره بار در ماه مبارک رمضان اعلام شد
سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، ساعات کار میادین و بازارهای میوه و تره بار تهران در ماه مبارک رمضان اعلام شد.

ناجا از برخورد با جانباز قطع نخاع عذرخواهی کند این جانباز مشغول ساخت پل جهت تردد ویلچرش بود ویدئو
نماینده مردم بابلسر در مجلس نسبت به برخورد نادرست مأمور نیروی انتظامی با جانباز قطع نخاع واکنش نشان داد.

 کرونا مانند گرد و غبار در هوا معلق می‌ماند
مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده (CDC) مدعی شده ویروس کرونا می‌تواند مانند ذرات گرد و غبار در هوا معلق باقی بماند و سبب گسترش شیوع شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید