اکونومی نیوز / اجتماعی

علت ترافیک صبح امروز روی پل سیدخندان

کد خبر 68057 1399-09-11 10:40
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت از برخورد سواری پژو با پراید روی پل سید خندان و ایجاد ترافیک به خاطر عدم کنار کشیدن خودروها خبر داد.
علت ترافیک صبح امروز روی پل سیدخندان

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ مجید رنجبر اظهار کرد: ساعت ۰۸:۱۰ صبح امروز وقوع یک فقره تصادف خسارتی روی پل سیدخندان به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که: سواری پژو به علت عدم توجه به جلو با سواری پراید برخورد کرده و و هر دو خودرو در محل تصادف متوقف می‌شوند.
سرهنگ رنجبر ادامه داد: همین توقف و عدم کنار کشیدن این دو خودرو توسط رانندگان آن تا لحظه رسیدن کارشناسان پلیس راهور، باعث گردید تا دیگر رانندگان در پشت ترافیک این تصادف توقف کرده و بار ترافیکی اتوبان رسالت را درگیر نماید.
وی گفت: با حضور تیم کارشناسی پلیس راهور منطقه در محل حادثه ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار هر دو سواری به منتهی الیه سمت راست هدایت شده و از موقعیت خارج گردیدند و خودروهایی که مدتی بود پشت این تصادف از حرکت بازایستاده بودند به مسیر خود ادامه دادند و عوامل کارشناس نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند.
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت ادامه داد: قطعاً این دو خودرو به علت عدم کنار کشیدن خودروها در تصادف خسارتی و ایجاد ترافیک مورد آموزش قرار گرفته و اعمال قانون گردیدند.
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت بیان داشت: در این حادثه سواری پژو به علت سرعت زیاد و عدم توجه به جلو نسبت به سواری پراید مقصر شناخته شد.
رنجبر بیان داشت: در خصوص این تصادف کروکی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل راننده غیر مقصر گردید.
وی از رانندگان خودروها خواست در هنگام بروز تصادفات خسارتی چنانچه وسیله نقلیه قادر به حرکت و جابجایی بود خودرو را به منتهی الیه راه منتقل نموده و با حفظ ایمنی و گذاشتن علائم هشدار دهنده در فاصله مناسب منتظر حضور عوامل و کارشناسان راهور بمانند.

کلمات کلیدی » خودرو | ترافیک | پلیس | پایتخت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


جریمه تردد کرونایی شامل حال شما شد یا نه؟ فقط ۱۲درصد مخاطبان خبرفوری جریمه شدند
نتایج یک نظرسنجی در کانال خبرفوری نشان می‌دهد بخش کوچکی از شهروندان در جریان ممنوعیت‌های شبانه کرونایی جریمه شده‌اند.

بررسی واکسن کرونای ایرانی و خارجی کدام واکسن ایمن است؟
یکی از موضوعات داغ فضای مجازی در این روزها کرونایی شده و اخبار آغاز واکسیناسیون در بعضی از کشورها، احتمالاً این سؤال رو در ذهن شما هم ایجاد کرده که «ما کی به واکسن ایمن کرونا می رسیم؟»

صبحانه نخوردن چه تبعاتی برای سلامتی شما دارد؟
انجمن قلب آمریکا اعلام کرده کسانی که از وعده صبحانه صرف نظر می کنند، در طور روز بیشتر از سایرین دچار پرخوری شده و اضافه وزن را تجربه می کنند.

حدود ۳۸ میلیون نفر در جهان در برابر کرونا واکسینه شدند تزریق روزانه ۲.۴۴ میلیون دُز واکسن در جهان
خبرگزاری بلومبرگ روز یکشنبه در گزارشی نوشت که از زمان آغاز واکسیناسیون جهان ی علیه بیماری مرگبار کرونا در یک ماه گذشته، تاکنون بالغ بر از ۳۷ میلیون و ۹۰۰ دُز واکسن در ۵۱ کشور جهان تزریق شده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید