صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

علت ترافیک صبح امروز روی پل سیدخندان

کد خبر 68057 1399-09-11 10:40
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت از برخورد سواری پژو با پراید روی پل سید خندان و ایجاد ترافیک به خاطر عدم کنار کشیدن خودروها خبر داد.
علت ترافیک صبح امروز روی پل سیدخندان

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ مجید رنجبر اظهار کرد: ساعت ۰۸:۱۰ صبح امروز وقوع یک فقره تصادف خسارتی روی پل سیدخندان به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که: سواری پژو به علت عدم توجه به جلو با سواری پراید برخورد کرده و و هر دو خودرو در محل تصادف متوقف می‌شوند.
سرهنگ رنجبر ادامه داد: همین توقف و عدم کنار کشیدن این دو خودرو توسط رانندگان آن تا لحظه رسیدن کارشناسان پلیس راهور، باعث گردید تا دیگر رانندگان در پشت ترافیک این تصادف توقف کرده و بار ترافیکی اتوبان رسالت را درگیر نماید.
وی گفت: با حضور تیم کارشناسی پلیس راهور منطقه در محل حادثه ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار هر دو سواری به منتهی الیه سمت راست هدایت شده و از موقعیت خارج گردیدند و خودروهایی که مدتی بود پشت این تصادف از حرکت بازایستاده بودند به مسیر خود ادامه دادند و عوامل کارشناس نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند.
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت ادامه داد: قطعاً این دو خودرو به علت عدم کنار کشیدن خودروها در تصادف خسارتی و ایجاد ترافیک مورد آموزش قرار گرفته و اعمال قانون گردیدند.
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور پایتخت بیان داشت: در این حادثه سواری پژو به علت سرعت زیاد و عدم توجه به جلو نسبت به سواری پراید مقصر شناخته شد.
رنجبر بیان داشت: در خصوص این تصادف کروکی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل راننده غیر مقصر گردید.
وی از رانندگان خودروها خواست در هنگام بروز تصادفات خسارتی چنانچه وسیله نقلیه قادر به حرکت و جابجایی بود خودرو را به منتهی الیه راه منتقل نموده و با حفظ ایمنی و گذاشتن علائم هشدار دهنده در فاصله مناسب منتظر حضور عوامل و کارشناسان راهور بمانند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید