اکونومی نیوز / اجتماعی

هشدار سیلاب در ۳ استان

کد خبر 68036 1399-09-11 10:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
محیط زیستسازمان هواشناسی طی اطلاعیه‌ای از تشدید فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق کشور خبر و نسبت به آبگرفتگی معابر ۳ استان هشدار داد.
هشدار سیلاب در ۳ استان

، اطلاعیه سازمان هواشناسی به شرح زیر است؛ توصیف سامانه: تشدید فعالیت سامانه بارشی زمان شروع: صبح چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ زمان پایان: صبح پنج‌شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ نوع مخاطره: بارش باران، در ارتفاعات برف و در مناطق مستعد تگرگ منطقه اثر: شمال و شرق خوزستان، جنوب لرستان و غرب چهارمحال و بختیاری اثر مخاطره: آب‌گرفتگی معابر، اختلال در تردد جاده‌ای، جاری شدن روان آب، بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها، بارش برف در مناطق کوهستانی، احتمال مسدود شدن راه‌های روستایی مناطق سردسیر، کاهش دید در گردنه‌ها، احتمال لغو و تاخیر پروازها توصیه: پرهیز از تردد غیر ضروری، اجتناب از قرار گرفتن در حاشیه رودخانه و مسیل‌ها، کنترل و بازگشایی راه‌آب‌ها، کانال‌ها و ورودی دهانه پل‌ها، اجتناب در صعود به ارتفاعات و تجهیز خودروها به وسایل زمستانی هنگام عبور از مناطق کوهستانی 47231
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » طلا | خودرو |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


بیماری مرموزی که کودکان را به خواب می‌برد!
تا به حال آرزو کرده اید که کودکان خود را برای تنها چند ساعت به راحتی بخوابانید؟ اما اگر کودک شما بی هیچ دلیل خاصی برای ساعات طولانی و بدون هیچ واکنشی بخوابد، قطعا نگران خواهید شد.

شهروندان منطقه یک از مراجعه حضوری به شهرداری خودداری کنند
بنابر اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه یک، محدودیت رفت و آمد کارکنان و شهروندان به ساختمان های اداری این شهرداری اجرا شده و شهروندان از مراجعه حضوری به این ساختمان خودداری کنند.

دستگیری ۳۰ متهم فراری/ تذکر به ۳۴۰۰ واحد صنفی
فرمانده انتظامی پایتخت گفت: در این مرحله از طرح رعد به ٨٣۴ پرونده رسیدگی شد و ۳۰ نفر از متهمان فراری دستگیر و ارزش اموال مکشوفه از این تعداد پرونده، ۹ میلیارد و ۶۳۵ میلیون تومان است.

بایگانی های راکد و اسناد قوه قضائیه ساماندهی می شود
پیش‌نویس آئین‌نامه ساماندهی بایگانی‌های راکد، اسناد و مدارک قوه قضائیه، پس از تدوین نهایی در معاونت حقوقی و امور مجلس قوه قضائیه به حوزه ریاست دستگاه قضائی ارسال شد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید