اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

تامین سرمایه امین حامی کُشتی ایران

کد خبر 68025 1399-09-11 10:08
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
شرکت تامین سرمایه امین در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی به 4 نفر از کشتی گیران برتر واحد سرمایه گذاری صندوق «امین یکم فردا» اهدا می کند.
تامین سرمایه امین حامی کُشتی ایران

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از تأمین سرمایه امین، این شرکت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی به ۴ نفر از کشتی گیران برتر واحد سرمایه گذاری صندوق «امین یکم فردا» اهدا می‌کند.
این اقدام در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و حمایت از نسل آینده کشتی کشور انجام خواهد شد.
در این راستا شرکت تأمین سرمایه امین به ۴ نفر از کشتی گیران برتر که توسط کمیته فنی انتخاب شوند، واحد سرمایه گذاری صندوق «امین یکم فردا» اهدا خواهد کرد.


مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


شرایط کشور به وضعیت بی‌ثبات قبل باز نمی‌گردد/ تحریم‌های آمریکا نمی‌تواند روند قبل را طی کند
رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی تاکید کرد که در حوزه سیاست گذاری پولی و تأمین مالی کسری بودجه، شرایط امروز کشورمان به هیچ وجه به وضعیت قبلی باز نمی‌گردد و مجموع شرایط نیز همین را نشان می‌دهد.

سازمان راهداری مشتری ۲۰۰ دستگاه از ماشین آلات هپکو است
معاون امور صنایع وزارت صنعت معدن تجارت گفت: دولت مصمم است که هر جا امکان تولید داخل وجود دارد از واردات کالاها و محصولات جلوگیری کند.

چین به تعهدات خرید خود در توافق تجاری با آمریکا عمل نکرده است
چین تا کنون نتوانسته است به تعهدات خود برای خرید حجم مشخصی از کالاهای آمریکایی تحت توافق تجاری فاز ۱ که تحت دولت دونالد ترامپ منعقد شده بود عمل کند.

سقوط بیت‌کوین ۱۰۰ میلیارد دلار از بازار ارزهای مجازی را محو کرد
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال با سقوط بیش از ۱۰ درصدی قیمت بیت‌کوین، به عنوان بزرگترین ارز دیجیتالی جهان، در ۴۸ ساعت گذشته حدود ۱۰۰ میلیارد دلار آب رفت.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید