اکونومی نیوز / اجتماعی

مدیرکل بحران استان خوزستان: هیچ جای خوزستان درگیر سیل نیست

کد خبر 68013 1399-09-11 09:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
محیط زیستمدیرکل بحران استان خوزستان گفت: خوشبختانه با وجود ظرفیت سدها و آبگیری خوبی که در آن‌ها صورت گرفت، شاهد وقوع سیل در هیچ کجای استان نبودیم.
مدیرکل بحران استان خوزستان: هیچ جای خوزستان درگیر سیل نیست

امید بن‌عباس مدیرکل بحران استان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با بارش باران چند روز اخیر حدود ۲۰ شهرستان از استان را درگیر کرد که شهرستان ماهشهر نیز بیشترین میزان ثبت باران را به خود اختصاص داد. وی افزود: خوشبختانه با وجود ظرفیت سدها و آبگیری خوبی که در آن‌ها صورت گرفت، شاهد وقوع سیل در هیچ کجای استان نبودیم. مدیرکل بحران استان خوزستان گفت: رود الله در رامهرمز با ۲۴ ساعت بارندگی حدود ۵۵ درصد از میزان ظرفیت بارش سالانه آن تامین شد که تا شب گذشته هم با دبی دو هزار و ۵۰۰ مترمکعب آب رودخانه در جریان بود و احتمال درگیر شدن روستاهای اطراف با سیل می‌رفت. وی ادامه داد: در اهواز نیز حدود ۹۵ میلی متر باران ثبت شد که حدود ۵۶ میلی‌متر آن مربوط به باران سه ساعته ظهر روز یک‌شنبه و در مناطق غربی شهرستان بود. امید بن‌عباس تصریح کرد: در مجموع بارش‌های سامانه اخیر شهرستان ماهشهر، بندر امام خمینی و شهر چمران دچار آبگرفتگی شدید معابر و منازل شدند. وی با اشاره به مرتفع شدن آبگرفتگی‌های امیدیه، بیان کرد: در شهر اهواز نیز میزان بارندگی مشابه میزان بارش سال گذشته بود اما با تمهیدات اندیشیده شده بجای چندین روز آبگرفتگی ظرف ۲۴ ساعت مشکلات ناشی از بارش برطرف شد. 47231
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » بحران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


۴ عادت غذایی نادرست که باعث مرگ زودرس می‌شود
مطالعه‌ای جدید نشان داده است که مصرف زیاد غذا‌های فرآوری شده و صنعت ی با افزایش میزان مرگ و میر ارتباط مستقیم دارد.

هنوز اعلان قرمز برای ترامپ صادر نشده/ هیچ اراده سیاسی برای استرداد خاوری وجود ندارد
سخنگوی ناجا ضمن اعلام اینکه هنور اعلان قرمز از طرف پلیس بین الملل برای ترامپ صادر نشده است، گفت: هیچ اراده سیاسی برای استرداد خاوری در کشوری مثل کانادا وجود ندارد.

نماینده رشت: برخی تاکسی ها بنگاه تبلیغاتی ضدنظام هستند!
شهریفارس نوشت: محمدرضا احمدی سنگری در نشست بررسی مشکلات حمل‌ونقل شهری و برون‌شهری شهرستان رشت با تأکید بر تعریف منشور اخلاقی و اجتماعی برای رانندگان تاکسی اظهار کرد: «همه ما از شرایط سخت فعالیتی رانندگان تاکسی مطلع هستیم، اما رانندگان باید بدانند که تمامی این تسهیلات و حمایت‌ها را نظام برایشان فراهم می‌کند.»

وضعیت ترافیکی پایتخت/علت ترافیک روزگذشته بزرگراه آزادگان مشخص شد
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در روز چهارشنبه یکم بهمن ماه ۱۳۹۹ را تشریح کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید