صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

نشست‌ گروه‌های فلسطینی برای بررسی راهکارهای مقابله با تل آویو

کد خبر 68007 1399-09-11 09:43
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شماری از رهبران گروه های فلسطینی امروز سه شنبه طی نشستی مشترک آخرین تحولات اراضی اشغالی و نیز راهکارهای مقابله با رژیم صهیونیستی را مورد بررسی قرار می دهند.
نشست‌ گروه‌های فلسطینی برای بررسی راهکارهای مقابله با تل آویو

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، گروه های فلسطینی امروز سه شنبه نشست مشترکی را برگزار خواهند کرد. قرار است در جریان این نشست که در نوارغزه برگزار می شود، رهبران گروه های فلسطینی آخرین تحولات اراضی اشغالی را مورد بررسی قرار دهند.
بر اساس این گزارش، در این نشست قرار است شماری از رهبران فلسطینی از جمله خلیل الحیه، معاون رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه شرکت کند. این درحالی است که خالد البطش، عضو دفتر سیاسی جهاد اسلامی هم در نشست مذکور شرکت می کند.
افزون بر این، جمیل مزهر، عضو دفتر سیاسی جبهه مردمی، صالح ناصر، عضو دفتر سیاسی جبهه دموکراتیک، عائد یاغی، مسئول طرح ابتکار ملی در نوارغزه و نیز خالد ابو هلال به نمایندگی از گروه‌های مقاومت در نشست مشترک گروه های فلسطینی شرکت خواهند کرد.
قرار است در نشست مذکور، رهبران گروه های فلسطینی در خصوص چگونگی راهکارهای مقابله با دشمن صهیونیستی و نیز راهکارهای مقابله با سیاست عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با تل آویو، گفتگو کنند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید