اکونومی نیوز / اجتماعی

غلظت آلاینده‌های هوای تهران بیشتر شد

کد خبر 68006 1399-09-11 09:42
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
همزمان با خروج سامانه بارشی از پایتخت غلظت آلاینده های هوا در این شهر سیر صعودی پیدا کرد و در حال حاضر غلظت آلاینده ها به میانگین ۱۰۷ واحد رسیده است.
غلظت آلاینده‌های هوای تهران بیشتر شد

به گزارش خبرنگار مهر، وضعیت کیفی هوای تهران در حال کاهش است، با ادامه پایداری‌های جوی طی ساعات گذشته میزان غلظت آلاینده‌ای هوا افزایش یافته است.
میانگین غلظت آلاینده‌های هوای پایتخت در حال حاضر بر روی عدد ۱۰۷ قرار دارد و با توجه به پیش بینی پایداری جوی طی ساعات آینده، احتمال افزایش غلظت آلاینده‌ها نیز دور از انتظار نیست.
این در حالی است که تهران همزمان با بارندگی‌های مداوم طی ۳ روز گذشته هوای سالمی داشته است و از روز شنبه کیفیت هوا از شرایط قابل قبول خارج نشده است.


کلمات کلیدی » تهران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه/ اعزام تیر ۱۴۰۰
ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضائیه؛ اعزامی تیر ماه سال ۱۴۰۰ تا روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ پایان می‌پذیرد.

صلاحیت بیش از ۹۰ درصد از داوطلبان انتخابات شوراها تأیید شده است
وزارت کشور اعلام کرد: پس از بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها در هیئت‌های اجرایی، صلاحیت بیش از ۹۰ درصد از داوطلبان بر اساس مواد ۳۰ تا ۳۴ و ۵۲ قانون انتخابات، تأیید شد.

نتایج تازه درباره تاثیر دو ماسک در مهار کرونا
نتایج یک بررسی تازه که در نشریه انجمن پزشکی آمریکا با عنوان "طب داخلی جاما" منتشر شده نشان می دهد که استفاده از دو ماسک می تواند شیوع بیماری کووید-۱۹ را کاهش دهد.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور دکتری ۱۴۰۰ مشخص شد
سخنگوی سازمان سنجش گفت: کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی مقطع دکتری ۱۴۰۰ فردا از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل مشاهده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید