صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

رفتار و محاسبه غلط دشمن نباید بدون پاسخ بماند

کد خبر 67972 1399-09-11 08:59
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وظیفه مجلس این است که راه شهدا را برای احیای برنامه هسته‌ای ادامه دهد و ما تلاش می‌کنیم رفتار و محاسبه غلط دشمن بدون پاسخ نماند.
رفتار و محاسبه غلط دشمن نباید بدون پاسخ بماند

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل عمویی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران،گفت: امروز ما به عنوان نمایندگان انقلابی تلاش می کنیم تا مسیر حرکت شهدا را که برای پیشرفت کشورمان جان خود را فدا کردند احیا کنیم.
وی بیان کرد: برنامه هسته ای کشور باید طبق نیازهای کشور پیش برود و انتظار ما این است که تقویت شود و توسعه یابد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از اهداف طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران، مقابله با تحریم هایی است که از سَمت کشورهای غربی اعمال می شود و تحریم علیه ایران رفتار بی هزینه ای نخواهد بود.
عمویی اظهار داشت: باید به نحوی پیش برویم که تخریب امنیت مردم، شهادت دانشمندان کشورمان و تحریم های ظالمانه علیه کشورمان برای دشمنان بدون هزینه نباشد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دشمنان فکر نکنند اگر دست به اقدام تروریستی بزنند بی پاسخ می ماند و وظیفه مجلس این است که راه شهدا را برای احیای برنامه هسته ای و توسعه و پیشرفت کشور ادامه دهد و ما تلاش می کنیم رفتار و محاسبه غلط دشمن بدون پاسخ نماند.


کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید