صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

رفتار و محاسبه غلط دشمن نباید بدون پاسخ بماند

کد خبر 67972 1399-09-11 08:59
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وظیفه مجلس این است که راه شهدا را برای احیای برنامه هسته‌ای ادامه دهد و ما تلاش می‌کنیم رفتار و محاسبه غلط دشمن بدون پاسخ نماند.
رفتار و محاسبه غلط دشمن نباید بدون پاسخ بماند

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل عمویی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران،گفت: امروز ما به عنوان نمایندگان انقلابی تلاش می کنیم تا مسیر حرکت شهدا را که برای پیشرفت کشورمان جان خود را فدا کردند احیا کنیم.
وی بیان کرد: برنامه هسته ای کشور باید طبق نیازهای کشور پیش برود و انتظار ما این است که تقویت شود و توسعه یابد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از اهداف طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران، مقابله با تحریم هایی است که از سَمت کشورهای غربی اعمال می شود و تحریم علیه ایران رفتار بی هزینه ای نخواهد بود.
عمویی اظهار داشت: باید به نحوی پیش برویم که تخریب امنیت مردم، شهادت دانشمندان کشورمان و تحریم های ظالمانه علیه کشورمان برای دشمنان بدون هزینه نباشد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دشمنان فکر نکنند اگر دست به اقدام تروریستی بزنند بی پاسخ می ماند و وظیفه مجلس این است که راه شهدا را برای احیای برنامه هسته ای و توسعه و پیشرفت کشور ادامه دهد و ما تلاش می کنیم رفتار و محاسبه غلط دشمن بدون پاسخ نماند.


کلمات کلیدی » ایران | تهران | انقلاب | نماینده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


رئیس پنتاگون بر «حمایت آهنین» آمریکا از رژیم صهیونیستی تأکید کرد
وزیر دفاع ایالات متحده بار دیگر بر «حمایت آهنین» واشنگتن از رژیم صهیونیستی تأکید کرد.

وقوع حادثه امنیتی برای «نتانیاهو» پس از نشست اضطراری اعضای کابینه
برخی گزارشها حاکی از آن است که پس از نشست اضطراری اعضای کابینه رژیم صهیونیستی در روز چهارشنبه، وقوع یک «حادثه امنیتی» جان نخست‌ وزیر این رژیم را به خطر انداخته است.

قدس پایتخت همیشگی فلسطین است/ آینده‌ای عاری از تجاوز و شهرک سازی مطالبه اصلی فلسطینیان است
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی تأکید کرد که آینده‌ای عاری از تجاوز و بدون شهرک سازی و استعمارگری، مطالبه اصلی ملت فلسطین است.

پیامک های عجیب سیاسی – انتخاباتی با هشتگ همراه اول!
سرشماره ای با هشتگ همراه اول، با ارسال یک پیامک عجیب برای مشترکان خود، از آنها خواسته یکی از چهره هایی که تاکنون برای انتخابات ثبت نام نکرده اند را انتخاب کرده و آنها را به عرصه انتخابات دعوت کنند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید