اکونومی نیوز / سیاسی

اسرائیل از اقدام خصمانه اسلوونی علیه حزب الله لبنان قدردانی کرد

کد خبر 67949 1399-09-11 06:27
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی با انتشار یک بیانیه مراتب سپاس و قدردانی خود را از دولت اسلوونی بابت اقدام خصمانه علیه حزب الله لبنان اعلام کرد.
اسرائیل از اقدام خصمانه اسلوونی علیه حزب الله لبنان قدردانی کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه آی ۲۴ نیوز، وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی بامداد روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که دولت اسلوونی حزب الله لبنان را در زمره سازمانهای تروریستی قرار داده است!
در ادامه این بیانیه، «گابی اشکنازی» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از دولت اسلوونی بابت این تصمیم قدردانی کرد.
اشکنازی در ادامه ادعاهای پوچ خود افزود که «حزب الله یک سازمان تروریستی است که به شهروندان لبنانی لطمه و آسیب زده است».
وزیر خارجه رژیم اشغالگر قدس همچنین مدعی شد که «دولت اسلوونی با این اقدام خود به صراحت اعلام کرده که حزب الله نماینده تمام ویژگیهای یک سازمان متخصص در جرائم سازمان یافته است و اینکه به دلیل فعالیتهای تروریستی در سطح جهان، عامل تهدید صلح و امنیت بین المللی است».
اشکنازی در ادامه یادآور شد که اسلوونی با این تصمیم خود به جرگه کشورهای اتریش، آلمان، جمهوری چک و سوئیس پیوسته؛ کشورهایی که اخیراً دست به اقدام مشابهی زده اند.
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی همچنین این تصمیم دولت اسلوونی را یک گام رو به جلو در مسیر افزایش فشارهای بین المللی بر حزب الله لبنان دانست.
در پایان، اشکنازی از «اتحادیه اروپا و تمام کشورهای» جهان خواست تا حزب الله لبنان را در تمامیت خود به عنوان یک سازمان تروریستی تعیین کنند.

کلمات کلیدی » دولت | وزارت | جهان |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تشکیلات خودگردان فلسطین از امارات به سازمان ملل متحد شکایت کرد
تشکیلات خودگردان فلسطین از امارات به دلیل امضای توافقنامه‌های اقتصادی و تجاری با رژیم صهیونیستی به سازمان ملل شکایت کرد.

انتظارات ایران از دولت بایدن از نگاه ۴۳ معاون و سفیر پیشین وزارت خارجه
۴۳ تن از معاونان و سفرای پیشین وزارت امور خارجه کشورمان با امضای بیانیه‌ای، انتظارات ایران از دولت جدید آمریکا را به ویژه در زمینه تحریم ها و توافق هسته ای شرح دادند.

آنقدر نادان نیستیم که نرخ ارز تعیین کنیم تهمت ناروا به مجلس نزنید
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس نرخ ارز تعیین نکرده و آن قدر نادان و ناشی نسبت به اقتصاد نیستیم که نرخ ارز تعیین کنیم.

بیانیه وزارت دفاع عراق درباره حمله راکتی به فرودگاه بغداد
وزارت دفاع عراق امروز (شنبه) در بیانیه ای ضمن تایید خبرهای حمله راکتی به نزدیکی فرودگاه بغداد اعلام کرد که سه راکت کاتیوشا اطراف فرودگاه بین المللی بغداد را هدف قرار دادند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید