اکونومی نیوز / سیاسی

تصویری از محافظ شهید محسن فخری زاده 4 محافظ به 12 مهاجم، سیستم اطلاعاتی چه می‌کند؟

کد خبر 66864 1399-09-08 14:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک مستندساز با انتشار پستی نسبت به ترور شهید محسن فخری زاده واکنش داد و تصویری از محافظ شهید شده این دانشمند صنایع دفاعی را منتشر کرد.
تصویری از محافظ شهید محسن فخری زاده 4 محافظ به 12 مهاجم، سیستم اطلاعاتی چه می‌کند؟


جواد موگویی نویسنده و فعال رسانه ای، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نسبت به ترور شهید محسن فخری زاده واکنش نشان داد.
جواد موگویی با نام بردن از محافظان شهید فخری زاده و رشادتی که آن ها کردند نوشت:
" دستگاه اطلاعاتی پاسخ دهد!.«حامد اصغری» خودش را روی دکتر فخری زاده می اندازد و ۴گلوله می خورد. حالش وخیم است.ایضا «فیروزمند» که دو گلوله خورده است.هردو اتاق عمل هستند.اصغری برند محافظان است و چهره شناخته شده بین المللی.اما آن ها ۱۲نفر بودند! با یک ماشین انفجار؛ و محافظان تنها ۴نفر!نام فخری زاده در تمام گزارش ها و اسناد بین المللی بود. این آخری ها صهیونیست ها نامش را در مصاحبه ها و کنفرانس ها هم می بردند.سیستم اطلاعاتی چه می کند؟مگر محافظ سر صحنه چه می تواند بکند؟وقتی بر ساعت و مکان دقیق عبور و مرور روزانه رصد داشته و با ۱۲نفر مهاجم آمده اند. آن هم بدون ماشین ضدگلوله!محافظ راهی جز «تن» دادن به گلوله ندارد.۱۲نفر تیم عملیاتی، یعنی ۵۰ نفر در قلب تهران این عملیات را پشتیبانی کردند!ترور در روز تعطیل بود. یعنی تیم ترور حتی برنامه دقیق غیرروتین سوژه را هم داشته است. جاگذاری خودردی انفجار و انتظار ۱۲نفر مهاجم یعنی تسلط کامل بر سوژه.پاسخ را باید از دستگاه اطلاعاتی گرفت نه از محافظان جان برکف..برای بهبودی دو محافظ حمدشفا بخوانید. "
گفتنی است، شهید محسن فخری زاده، دانشمند برجسته صنایع دفاعی کشور، روز گذشته در منطقه آبسرد شهرستان دماوند توسط عناصر مسلح ترور و به شهادت رسید.
حامد اصغری از محافظین شهید فخری زاده، برای حفاظت از وی خود را در مسیر رگبار قرار داده و همان لحظه به فیض شهادت می رسد. با این حال این اقدام مانع از اصابت گلوله به شهید فخری‎ زاده نشد و این دانشمند برجسته کشورمان به شهادت رسید.
در ادامه تصویری از پست موگویی را مشاهده می کنید:

بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » طلا | تهران | دماوند |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تشکیلات خودگردان فلسطین از امارات به سازمان ملل متحد شکایت کرد
تشکیلات خودگردان فلسطین از امارات به دلیل امضای توافقنامه‌های اقتصادی و تجاری با رژیم صهیونیستی به سازمان ملل شکایت کرد.

انتظارات ایران از دولت بایدن از نگاه ۴۳ معاون و سفیر پیشین وزارت خارجه
۴۳ تن از معاونان و سفرای پیشین وزارت امور خارجه کشورمان با امضای بیانیه‌ای، انتظارات ایران از دولت جدید آمریکا را به ویژه در زمینه تحریم ها و توافق هسته ای شرح دادند.

آنقدر نادان نیستیم که نرخ ارز تعیین کنیم تهمت ناروا به مجلس نزنید
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس نرخ ارز تعیین نکرده و آن قدر نادان و ناشی نسبت به اقتصاد نیستیم که نرخ ارز تعیین کنیم.

بیانیه وزارت دفاع عراق درباره حمله راکتی به فرودگاه بغداد
وزارت دفاع عراق امروز (شنبه) در بیانیه ای ضمن تایید خبرهای حمله راکتی به نزدیکی فرودگاه بغداد اعلام کرد که سه راکت کاتیوشا اطراف فرودگاه بین المللی بغداد را هدف قرار دادند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید