اکونومی نیوز / تولید و صنعت

آخرین نرخ‌ها در بازار موبایل نوسانات قیمت شدت گرفت

کد خبر 57234 1399-08-12 20:49
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
صنعت با آغاز هفته جاری ریزش قیمت‌ها تنها در بازار موبایل های آمریکایی ادامه پیدا کرد اما امروز شرایط بازار جور دیگر است و ریزش و افزایش قیمت‌ها مخصوص برند خاصی نیست و نوسانات قیمت در همه انواع موبایل دیده می شود.
آخرین نرخ‌ها در بازار موبایل نوسانات قیمت شدت گرفت

، امروز نیز قیمت انواع موبایل های برند آیفون مانند روز گذشته ریزشی بوده است به گونه ای که آیفون ۱۱ پرومکس وارد کانال ۴۳ میلیون تومانی شد اما در این بین که اکثر گوشی های همراه این برند روند ریزشی داشتند قیمت آیفون ۱۱ طی چند روز اخیر بر روی ۲۹ میلیون و ۷۸۵ هزار تومان ثابت مانده است. سایر برندهای موجود در بازار روند خاصی را در پیش نگرفته اند به عنوان مثال در حالی که قیمت گوشی آ۵۱ سامسونگ با کاهش نزدیک به ۹۰ هزار تومانی به قیمت ۸ میلیون و ۲۷۹ هزار تومان رسیده است مدل آ۳۱ این کمپانی از ۶ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است. سایر گوشی های این برند نیز نوسانات قیمتی شدیدی را طی ۲۴ ساعت گذشته تجربه می کنند به گونه ای که قیمت آ۱۱ سامسونگ از ۴ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان در روز گذشته امروز به ۴ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان رسیده است و افزایش قیمت داشته است و در این بین قیمت سامسونگ زد فلیپ طی چند روز اخیر بر روی ۲۹ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان ثابت مانده است. روند قیمت ها در بین انواع گوشی های همراه شیائومی که این روزها یکی از برندهای محبوب در بازار است نیز به همین شکل است به گونه ای که قیمت شیائومی رد می نوت ۸ پرو از ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در روز گذشته امروز به ۷ میلیون و ۲۷۹ هزار تومان رسیده است در این بین شیائومی رد می نوت ۹ اس اما افزایش قیمت ۱۰۰ هزار تومانی را طی ۲۴ ساعت اخیر تجربه کرده است و در حال حاضر به قیمت ۷ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان رسیده است. قیمت روز گوشی های همراه در جدول زیر آمده است:  ۲۲۳۲۲۷
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » بازار | تومان |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تولید و صنعت


دور جدید پیش‌فروش سایپا آغاز می‌شود اعلام جزییات و میزان پیش‌پرداخت
صنعت گروه خودروسازی سایپا در نظر دارد از روز شنبه ۹ اسفندماه پیش فروش ۹ محصول خود را آغاز کند.

آزادراه غدیر افتتاح می‌شود اعلام جزییات سرمایه‌گذاری و عوارض
صنعت ایسنا نوشت: مجری آزاد راه کنار گذر جنوبی تهران (غدیر) اعلام کرد : امروز این آزادراه با حضور رئیس جمهوری، وزیر راه و شهرسازی و دیگر دست‌اندرکاران افتتاح خواهد شد که می‌تواند زمان رسیدن را برای رانندگان سواری تا ۱.۵ ساعت و برای وسایل نقلیه سنگین تا دو ساعت کاهش دهد و عوارض آن برای انواع خودروها از ۲۵ تا ۸۰ هزار تومان است.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس: خودروسازی سایپا به خودباوری رسیده است قابلیت تحقق سریع ارتقا سطح کیفی خودروها
صنعت نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سایپا در شرایط تحریم توانست به خودباوری برسد و طراحی و تولید خودروهای جدید را عملیاتی کند، گفت: با شایسته سالاری که توسط مدیریت سایپا دنبال شد، شاهد پیشرفت و توسعه صنعت خودرو هستیم.

تداوم نوسان قیمت‌ها در بازار خودرو دنا ٢٧۴ میلیونی شد
صنعت در حالی که قیمت ها در بازار خودرو در چند روز گذشته قفل شده بود طی ۴۸ ساعت اخیر ریزش قیمت ها دوباره در این بازار آغاز شد؛ این ریزش قیمت ها به طوری است که پراید ۱۱۱ از ۱۲۸ میلیون تومان در اواسط هفته جاری امروز به ۱۲۶ میلیون تومان رسیده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید