اکونومی نیوز / سیاسی

وزیر دفاع آلمان خود را قرنطینه کرد

کد خبر 57230 1399-08-12 20:21
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
«‌آنه‌گرت کرامپ-کارن باوئر» وزیر دفاع آلمان امروز دوشنبه تحت قرنطینه قرار گرفت. 
وزیر دفاع آلمان خود را قرنطینه کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رویترز، «‌آنه‌گرت کرامپ_کارن باوئر» وزیر دفاع آلمان امروز دوشنبه تحت قرنطینه قرار گرفت. 
وزیر دفاع آلمان در این خصوص اعلام کرد که پس تماس با فردی مبتلا به کرونا خود را قرنطینه کرده است. 
«‌آنه‌گرت کرامپ_کارن باوئر» در ادامه اضافه کرد که اگرچه آزمایش کرونای این فرد منفی بوده است؛ اما بنا به دستورالعمل‌های موجود، دست به این اقدام زده است. 
پیشتر صدراعظم آلمان اعلام کرده بود که به دلیل گسترش شیوع کرونا، به مدت یک ماه در این کشور اعلام قرنطینه سراسری خواهد شد.


کلمات کلیدی » کرونا | وزیر | قرنطینه |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


هرگونه تجمع انتخاباتی ممنوع است
دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: به دلیل اهمیت سلامت مردم هرگونه تجمع تبلیغاتی ممنوع است، اما نامزد‌ها می‌توانند از پتانسیل رسانه ملی و فضا‌های مجازی استفاده کنند.

قالیباف صدای نمایندگان اصولگرا را هم درآورد صباغیان: آقای قالیباف اینجا مجلس است نه پادگان نظامی ویدئو
نماینده بافق و مهریز در مجلس گفت: آقای قالیباف شما در مجلس یک حزب تشکیل داده‌اید که کسی نمی‌تواند حرف بزند، یک فراکسیون برای خود تشکیل داده‌اید آیین‌نامه هم به درستی اجرا نمی‌شود. شما یک نماینده مثل سایر نمایندگان هستید.

 اجرای FATF در صورت تصویب لوایح، مشروط خواهد بود
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هفته آینده در صحن علنی مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره FATF بحث خواهد شد و در صورت پذیرش، تصویب لوایح FATF مشروط خواهد بود.

فیلترینگ فضای مجازی همانقدر موفق است که مقابله با ماهواره موفق بود
عباس عبدی نوشت:اگر از مردم بپرسید که مهم‌ترین مساله آنان چیست، به‌ طور طبیعی اکثریت آنان مسائل معیشتی مثل کمبود درآمد، زیادی گرانی و بیکاری و موضوع بی‌عدالتی و نابرابری را نام خواهند برد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید