اکونومی نیوز / سیاسی

آفاد: شمار قربانیان زلزله ازمیر به ۹۱ نفر افزایش یافت

کد خبر 57223 1399-08-12 19:54
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مرکز مقابله با حوادث غیرمترقبه ترکیه (آفاد) در بیانیه ای اعلام کرد که شمار قربانیان زلزله ازمیر به ۹۱ نفر افزایش یافته‌است.
آفاد: شمار قربانیان زلزله ازمیر به ۹۱ نفر افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آناتولی، مرکز مقابله با حوادث غیرمترقبه ترکیه (آفاد) امروز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که شمار قربانیان زلزله ازمیر به ۹۱ نفر افزایش یافته‌است و روند درمان ۲۲۰ مصدوم نیز در بیمارستان‌ها ادامه دارد.
در پی وقوع زلزله ۶.۶ ریشتری روز جمعه، تاکنون در مجموع ۱۲۲۵ پس‌لرزه رخ داده که ۴۳ مورد از آنها بالای ۴ ریشتر بودند.
طبق این بیانیه همچنین ۹۹۴ نفر نیز در پی این زلزله مصدوم شده‌اند که ۷۷۴ نفر از آنان از بیمارستان مرخص شده و روند درمان ۲۲۰ تن دیگر ادامه دارد.
براساس اعلام «آفاد»، در این زلزله ۱۷ ساختمان تخریب شده است که آواربرداری ۹ ساختمان پایان یافته و تلاش تیم‌های امداد و نجات در هشت ساختمان دیگر ادامه دارد.
گفتنی است زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۶.۶ ریشتر در ساعت ۱۴:۵۱ به وقت محلی روز جمعه استان ازمیر را لرزاند که کانون آن، شهرستان سفری‌حصار بود.
این زمین‌لرزه در جزیره ساموس یونان نیز خساراتی در پی داشت و در آتن که در فاصله ۳۰۰ کیلومتری جزیره مذکور قرار دارد نیز احساس شد.

کلمات کلیدی » ترکیه | درمان | زلزله |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


دستگاه‌های اجرایی باید فقط در بانک مرکزی افتتاح حساب کنند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کلیه دستگاه‌های اجرایی را مکلف کردند تا کلیه دریافت ها و پرداخت های خود را فقط از طریق حساب های افتتاح شده نزد بانک مرکزی انجام دهند.

فرصت ۲ ماهه به سازمان امور مالیاتی برای اخذ مالیات از «اینفلوئنسرها»
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سازمان امور مالیاتی را مکلف کردند که ظرف دو ماه دستورالعمل اجرایی اخذ مالیات از کاربران فضای مجازی دارای بیش از ۵۰۰ هزار دنبال کننده را تعیین کنند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید