اکونومی نیوز / سیاسی

ژان کاستکس: هر ۳۰ ثانیه یک نفر در فرانسه می‌میرد

کد خبر 57217 1399-08-12 19:38
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نخست‌وزیر فرانسه در سخنانی اعلام کرد: هر ۳۰ ثانیه یک نفر به دلیل ابتلا به کرونا در فرانسه می‌میرد.
ژان کاستکس: هر ۳۰ ثانیه یک نفر  در فرانسه می‌میرد

به گزارش خبرگزاری مهر، «ژان کاستکس» ( Jean Castex) نخست‌وزیر فرانسه در سخنانی در شبکه تلویزیونی «تی‌اف ۱» اعلام کرد که در هر ۳۰ ثانیه یک نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در این کشور جان خود را از دست می‌دهد.
نخست‌وزیر فرانسه همچنین در رابطه با اعتراضات به تشدید محدودیت‌های کرونایی در این کشور اضافه کرد: دولت محدودیت‌های رفت و آمد که در پی گسترش شیوع ویروس کرونا اعمال شده است را اجرایی خواهد کرد.
به گزاررش شبکه تلویزیونی «تی‌اف ۱»، اداره بهداشت عمومی فرانسه نیز اعلام کرد که طی یک روز گذشته ۲۳۱ بیمار دیگر در این کشور جان باخته و بدین ترتیب شمار قربانیان کرونا به ۳۷ هزار و ۱۹ نفر رسیده است.
بر این اساس، مجموع مبتلایان نیز با ثبت ۴۶ هزار و ۲۹۰ مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به یک میلیون و ۴۱۳ هزار و ۹۱۵ نفر افزایش یافت.

کلمات کلیدی » کرونا | دولت | ویروس | وزیر | بهداشت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


امیرعبدالهیان: بدون جانفشانی سردار سلیمانی پاپ فرانسیس نمی‌توانست با امنیت وارد عراق شود
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل از ورود ‫پاپ‬⁩ فرانسیس به بغداد خبر داد و گفت: بدون نقش مهم جانفشانی ابومهدی المهندس، سردار سلیمانی و شهدای مبارزه با تروریسم، امروز پاپ نمی‌توانست با امنیت وارد عراق شود. ‫

شهر داکار پایتخت سنگال به آشوب کشیده شد
شهر داکار پایتخت سنگال در پی بازداشت یکی از مخالفان دولت ناآرام است.

«جبهه النصره» ۲۶ مرتبه مناطق کاهش تنش در سوریه را هدف قرار داد
مرکز روسی نظارت بر آتش بس سوریه با صدور بیانیه ای از حملات گسترده تروریست های «جبهه النصره» به مناطق کاهش تنش در این کشور خبر داد.

تاثیر واکسیناسیون اعضای «دو نشست» چین با واکسن «سینوفارم» در جلب اعتماد جهان
نشست سالانه مجلس ملی نمایندگان و کنفرانس مشورت سیاسی خلق چین که هر دو تقریبا همزمان برگزار می شود، یک رویداد پرشکوه سیاسی سالانه در چین محسوب می شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید