اکونومی نیوز / سیاسی

جدیدترین آمار کرونا در عراق

کد خبر 57202 1399-08-12 18:29
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزارت بهداشت عراق امروز دوشنبه به آمار جدید مبتلایان به کرونا در این کشور اشاره و اعلام کرد که طی ساعات گذشته سه هزار و ۴۱۳ نفر دیگر در عراق به کرونا مبتلا شده اند.
جدیدترین آمار کرونا در عراق

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بغداد الیوم، وزارت بهداشت عراق امروز دوشنبه به آمار جدید مبتلایان به کرونا در این کشور اشاره کرد.
بر اساس این گزارش؛ ۳ هزار و ۴۱۳ نفر دیگر در عراق به کرونا مبتلا شده اند.
بغداد از حیث افراد مبتلا به کرونا در رتبه اول قرار دارد و به دنبال آن استانهای اربیل و دهوک در اقلیم کردستان عراق قرار دارند.
وزارت بهداشت عراق اعلام کرد: با ابتلای ۳ هزار و ۴۱۳ مورد جدید ابتلا به کرونا در عراق، شمار مبتلایان به کرونا در عراق به ۴۷۸ هزار و ۷۰۱ نفر افزایش پیدا کرد.
همچنین وزارت بهداشت عراق از فوت ۵۱ عراقی طی ساعات گذشته بر اثر کرونا هم خبر داد تا شمار فوتی های ناشی از کرونا در این کشور به ۱۱ هزار و ۱۷ نفر برسد.
در این مدت ۲ هزار و ۹۹۵ عراقی از چنگال این ویروس قاتل نجات پیدا کرده اند و شمار بهبود یافتگان ناشی از کرونا در کشور عراق به ۴۰۵ هزار و ۷۷۷ نفر افزایش پیدا کرد.

کلمات کلیدی » کرونا | عراق | ویروس | آمار | بهداشت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


بادامچیان: با زیباکلام هم‌سلولی بودم
اسدالله بادامچیان، دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: وقتی وارد سلول انفرادی شدم دیدم زیباکلام آنجاست و با هم گپ زدیم. به دلیل کثرت مبارزان بازداشت شده در زمان طاغوت، انفرادی ما گاهی ۱۳ تا ۱۴ نفره می‌شد.

واکنش وزارت ‌خارجه به خبرهای درگیری‌ سراوان در رسانه های پاکستانی
سخنگوی وزارت امور خارجه به برخی اخبار منتشر شده در رسانه‌های پاکستان درباره چگونگی وقوع درگیری‌های اولیه با قاچاقچیان سوخت در مرز مشترک ایران و پاکستان واکنش نشان داد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید