اکونومی نیوز / سیاسی

شیخ نواف الصباح از برهم صالح برای سفر به کویت دعوت به عمل آورد

کد خبر 57198 1399-08-12 18:15
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس جمهور عراق امروز دوشنبه دعوت رسمی از سوی شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح امیر کویت برای سفر به این کشور دریافت کرد.
شیخ نواف الصباح از برهم صالح برای سفر به کویت دعوت به عمل آورد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الفرات نیوز، برهم صالح رئیس جمهور عراق امروز دوشنبه دعوت رسمی از سوی شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح امیر کویت برای سفر به این کشور دریافت کرد.
دفتر رسانه ای ریاست جمهوری عراق در بیانیه ای آورده است که برهم صالح، رئیس جمهور عراق، امروز دوشنبه در کاخ صلح بغداد با سالم الزمانان ، سفیر کویت در عراق دیدار کرد.
سالم الزمانان، سلام و درود شیخ نواف احمد جابر الصباح را به رئیس جمهوری عراق ابلاغ کرد و پیام مکتوب امیر کویت مبنی بر دعوت رسمی از برهم صالح برای سفر به کویت را به رئیس جمهور عراق ابلاغ کرد.
 همچنین رئیس جمهور عراق پیام درود و سلام خود را توسط سفیر کویت به امیر نواف احمد جابر صباح ابلاغ کرد. 
ریاست جمهوری عراق بیان کرد: در این دیدار، روابط دوستانه و برادرانه میان عراق و کویت، تلاش برای تحکیم این روابط در جهت همکاری در تمام زمینه ها در راستای منافع دو ملت و کشورهای برادر و تحکیم همکاری، دوستی و صلح در منطقه مورد رایزنی قرار گرفت.
در این بیانیه آمده است: برهم صالح رئیس جمهور عراق، دعوت نواف الاحمد جابر الصباح برای سفر به کویت را پذیرفت و در زمانی که به زودی بر روی آن توافق می شود به کویت سفر خواهد کرد.
سفیر کویت ضمن قدردانی از رئیس جمهوری عراق، تاکید کرد که کشورش مایل به توسعه روابط و گسترش چشم انداز همکاری مفید با عراق است.

کلمات کلیدی » عراق |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


اصولگرایان و خیال خام وحدت دوقطبی رئیسی- محمد؟
تا همین دیروز گفته می‌شد که اگر سیدابراهیم رئیسی کاندیدای جریان اصولگرا باشد، اجماع قطعی است اما این‌طور که معلوم است این هم خوش‌خیالی است.

اجرای قانون آزمایشی مالیات بر ارزش افزوده تمدید شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تمدید زمان اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده به مدت یک سال موافقت کردند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید