اکونومی نیوز / اجتماعی

​آغاز فراخوان جذب هیئت علمی وزارت علوم و متقاضیان شاهد و ایثارگر

کد خبر 57185 1399-08-12 17:38
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه‌ای به نقل از مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از آغاز فراخوان جذب هیئت علمی این وزارتخانه خبر داد.
​آغاز فراخوان جذب هیئت علمی وزارت علوم و متقاضیان شاهد و ایثارگر

به گزارش خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه آمده است: سامانه فراخوان جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌منظور ثبت مشخصات متقاضیان جذب هیئت علمی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی تحت پوشش از ۱۰ آبان ماه لغایت ۱۸ آذرماه سال جاری فعال خواهد بود.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: به تمام متقاضیان شاهد و ایثارگر واجد شرایط، بخصوص مشمولین بند «پ» ماده ۹۰ قانون برنامه ششم توسعه و ماده ۷۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران توصیه می‌شود به سامانه جامع نور رضوی به آدرس http://www.mjazb.ir مراجعه و با دریافت فایل اعلام نیاز دانشگاه‌ها، نسبت به ثبت و پیگیری درخواست خود اقدام کنند.
در پایان این اطلاعیه آمده است: برابر بند «پ» ماده ۹۰ قانون برنامه ششم توسعه، دانشگاه‌ها و مراکز و مؤسسات آموزشی و پژوهشی، وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مکلف هستند حداقل ۲۰ درصد اعضای هیئت علمی مورد نیاز خود را به مشمولین شاهد و ایثارگر مذکور اختصاص دهند.

کلمات کلیدی » طلا | بهداشت | درمان |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


ضرورت احداث ۱۰ بیمارستان فوق تخصصی سیار در کشور
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) گفت: با توجه به حادثه خیز بودن کشور نیازمند احداث حداقل ۱۰ بیمارستان فوق تخصصی سیار در کشور هستیم.

آمار جهانی همه گیری کرونا؛ آمریکا به ۳۰ میلیون مبتلا نزدیک می‌شود
آمار جهان یِ مبتلایان به کروناویروس تاکنون به ۱۱۷ میلیون و ۷۵۱ هزار و ۳۸ نفر رسیده و مرگ دو میلیون و ۶۱۲ هزار و ۱۹۶ نفر بر اثر ابتلا به این بیماری تأیید شده است.

افزایش حقوق باید روی پایه بیاید/ لزوم احقاق حقوق جامعه کارگری و بازنشستگی
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه افزایش حقوق باید روی پایه حقوق ها بیاید گفت: مجلس باید دولت و شورای عالی مزد را ملزم به تعیین سریع افزایش حقوق ها کند.

ثبت نام طرح ترافیک ١٤٠٠ خبرنگاران از فردا آغاز می‌شود
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات ثبت نام طرح ترافیک سال ١٤٠٠خبرنگاران را تشریح کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید