اکونومی نیوز / اجتماعی

تمدید مهلت درخواست نقل‌وانتقال دانشجویان علوم پزشکی شاهد و ایثارگر

کد خبر 57177 1399-08-12 17:33
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از تمدید مهلت ثبت درخواست متقاضیان قدیم الورود نقل‌وانتقال رشته‌های تحصیلی گروه علوم پزشکی خبر داد.
تمدید مهلت درخواست نقل‌وانتقال دانشجویان علوم پزشکی شاهد و ایثارگر

به گزارش خبرگزاری مهر، اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه‌ای به نقل از اداره کل شاهد و ایثارگران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تمدید مهلت ثبت درخواست متقاضیان قدیم الورود نقل‌وانتقال رشته‌های تحصیلی گروه علوم پزشکی خبر داد.
در این اطلاعیه آمده است: مهلت ثبت درخواست متقاضیان قدیم الورود نقل‌وانتقال رشته‌های تحصیلی گروه علوم پزشکی که در زمان مقرر موفق به ثبت درخواست نشده‌اند از ۱۷ تا ۱۸ آبان ماه به مدت دو روز تمدید شد.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: متقاضیان جهت ثبت درخواست می‌توانند به سامانه نقل‌وانتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت به آدرس http://shahedtransmission.behdasht.gov.ir مراجعه کنند.
در پایان آمده است: انتقال دانشجو صرفاً از طریق سامانه مربوطه صورت می‌گیرد و فقط مدارک و تقاضاهای ارسال شده از طریق سامانه مورد بررسی و ملاک عمل خواهد بود و به درخواست‌هایی که خارج از سامانه و یا پس از پایان مهلت زمانی اعلام شده اقدام شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

کلمات کلیدی » طلا | بهداشت | درمان |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


بررسی لایحه بودجه شهرداری تا فردا ادامه دارد
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروز و فردا نیز برای بررسی لایحه بودجه شهرداری جلسه خواهیم داشت که تا روز سه شنبه به بخش هزینه ها برسیم. 

ورود یک سامانه‌ بارشی از جنوب غرب کشور
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی با ورود سامانه‌ای از جنوب غرب کشور از بعد از ظهر امروز در استان‌های غربی و جنوب غربی وقوع رگبار پراکنده گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

آغاز ثبت‌نام جاماندگان کنکور ۱۴۰۰ از امروز
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت از امروز دهم اسفند ماه تا چهارشنبه دوازدهم اسفند ماه فرصت ثبت نام و داوطلبینی که ثبت نام کرده اند، می‌توانند اطلاعات خود را ویرایش کنند.

آغاز تست انسانی دومین واکسن ایرانی کرونا تزریق کووپارس بر ۲ نفر؛ امروز
رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از آغاز تست انسانی واکسن تزریقی - استنشاقی "کووپارس" از امروز خبر داد و جزییات آن را تشریح کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید