اکونومی نیوز / سیاسی

انهدام رادارهای زمینی توسط سوخو-۲۴ رزم جنگنده‌های F-۱۴ و میگ ۲۹

کد خبر 57155 1399-08-12 17:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی نهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت گفت: جنگنده بمب افکن های راهبردی سوخو ۲۴ با استفاده از اصل غافلگیری، رادارهای زمینی دشمن را مورد هدف قرار داده و با موفقیت منهدم کردند.
انهدام رادارهای زمینی توسط سوخو-۲۴ رزم جنگنده‌های F-۱۴ و میگ ۲۹


 امیر سرتیپ دوم خلبان فرهاد گودرزی گفت: بمب افکن های راهبردی سوخو ۲۴ با حمل انواع موشک های بهینه شده و نقطه زن نیم تنی ساخت داخل که توسط متخصصان نیروی هوایی ارتش آماده بهره برداری شده است، اهداف زمینی اعم از رادارهای زمینی دشمن فرضی را با موفقیت منهدم کردند.
وی افزود: در این مرحله همچنین جنگنده های اف _۱۴ و میگ _۲۹ با انجام عملیات رزم هوایی شرایط درگیری در صحنه واقعی نبرد را با موفقیت به اجرا گذاشتند.
امیر سرتیپ دوم گودرزی با بیان اینکه نهمین رزمایش اقتدار فداییان حریم ولایت بر اساس صحنه واقعی جنگ انجام می شود، گفت: ناظران و داوران ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران و قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) در همه مراحل انجام این رزمایش حضور داشته و به ارزیابی اقدامات، دستاوردها و نتایج آن خواهند پرداخت.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » ایران |



مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


پیشروی نیروهای انصارالله یمن در جبهه «کساره»/۳۲ نفر از نیروهای «هادی» کشته شدند
منابع یمنی از ادامه درگیری های سنگین میان نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با نیروهای وابسته به دولت دست نشانده سعودی خبر دادند.

نیازمند هم افزایی میان قوا هستیم
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با تاکید بر اینکه به هم افزایی میان قوا نیازمند هستیم، گفت: با تولید محتوا برای جوانان از تشتت درون جریان انقلابی جلوگیری می شود.

نامزد واقعی اصلاح‌طلبان چه کسی است؟ کوشکی: اصلاح‌طلبان روی لاریجانی تفاهم کرده‌اند
یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اصلاح‌طلبان به طور قطعی تا الان روی آقای لاریجانی بسته‌اند و قصد دارند که با همان مکانیسمی که روحانی را رئیس‌جمهور کردند، لاریجانی را رئیس‌جمهور کنند.

مخالفان نخست وزیر ارمنستان در خیابن‌های ایروان
اپوزیسیون ارمنستان امروز (شنبه) هم در ایروان، پایتخت این کشور علیه نخست وزیر دست به راهپیمایی اعتراضی زدند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید