اکونومی نیوز / اجتماعی

رعایت اصول اخلاقی و اعتقادی سرلوحه یگان ویژه

کد خبر 57140 1399-08-12 16:25
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فرمانده یگانهای ویژه نیروی انتظامی گفت: در کنار تمام آموزش‌ها که با دقت و جدیت دنبال می‌شود باید به مسائل اعتقادی، اخلاقی و رفتار اسلامی توجه ویژه شود.
رعایت اصول اخلاقی و اعتقادی سرلوحه یگان ویژه

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان، معاونان و مسئولان یگان‌های ویژه ناجا ضمن تبریک هفته وحدت و همچنین گرامی داشت یاد و خاطره شهدای بزرگوار و ارزشمند انقلاب اسلامی، شهدای عرصه نظم و امنیت و شهدای مدافع حرم، اظهار کرد: این روزهای مبارک که در واقع مربوط است به ولادت پیامبر وحدت آفرین و عظیم الشان اسلام (ص) را به جهت فرصت مشترکات و آنچه که مذاهب اسلامی را بیشتر به یکدیگر نزدیک می‌کند مغتنم می‌شماریم، چرا که در این روزها قلب‌ها به هم پیوند می‌خورند و این یک حرکت انقلابی است.
وی با اشاره به لزوم حفظ و پاسداری از دستاوردهای انقلاب و آرمان‌های شهدا، بیان کرد: شهدای بزرگوار و ارزشمند ایران اسلامی با جانفشانی خود، آسایش و امنیت را برقرار کردند و با فداکاری و به برکت خون شهدا، جبهه‌ای به وسعت جبهه مقاومت گشوده شده است، روش و سیره شهدا باید سرلوحه امور زندگی همه افراد جامعه و به عنوان وظیفه‌ای همگانی قلمداد شود.
سردار کرمی با بیان اینکه آمادگی و توان عملیاتی جزو اولویت‌های یگان‌های ویژه است، اظهار داشت: هر چه در میدان‌های تمرین و کارگاه‌های آموزشی، کار و تلاش جهادی بیشتری انجام شود، در مأموریت‌ها موفق تر خواهیم بود، رمز موفقیت در مأموریت‌ها، تمرینات مدون، با برنامه و آموزش‌های نوین است.
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا تصریح کرد: باید با بررسی تجربیات از مأموریت‌های گذشته، ضمن شناسایی نقاط ضعف و مرتفع نمودن آن‌ها، در جهت حفظ و ارتقای نقاط قوت کوشا باشیم.
این مقام ارشد انتظامی در پایان با اشاره به آیه شریفه «اشداء علی الکفار و رحماء بینهم» خاطر نشان کرد: در کنار تمام آموزش‌ها که با دقت و جدیت دنبال می‌شود باید به مسائل اعتقادی، اخلاقی و رفتار اسلامی توجه ویژه شود و تمام مأموریت‌ها و برنامه‌ها بر پایه اصول اخلاقی و اعتقادی باشد.

کلمات کلیدی » ایران | انقلاب |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


بهره برداری از سامانه ارزیابی اثرات زیست محیطی پروژه‌های پایتخت
مدیرکل محیط زیست گفت: با توجه به ضرورت بررسی پروژه‌های شهرداری از حیث انجام مطالعات محیط زیستی سامانه ارزیابی اثرات محیط زیستی پروژه‌های شهری تهران به بهره برداری می‌رسد.

توزیع ۲۰ هزار ماسک میان رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، از توزیع ۲۰ هزار عدد ماسک میان رانندگان اتوبوسرانی در آستانه موج چهارم کرونا خبر داد.

افزایش آمار جراحی‌های زیبایی بینی همزمان با شیوع کرونا
یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی گفت: دورکاری بسیار از کارمندان و غیرحضوری بودن دانشگاه‌ها و همچنین داشتن وقت اضافه توسط بسیاری از افراد سبب شده که تمایل به انجام جراحی‌های زیبایی در شرایط کرونا بیشتر شود.

احداث بزرگترین کارخانه تولید چادر مشکی کشور و احیای چندین کارخانه
با سرمایه گذاری ستاد اجرایی فرمان امام، بزرگترین کارخانه تولید چادر مشکی کشور احداث و احیای چندین کارخانه نیمه تعطیل، انجام می شود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید