اکونومی نیوز / تکنولوژی

کارگاه «بلاک‌چین و چالش های دینی» برگزار می شود

کد خبر 57120 1399-08-12 15:50
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
کارگاه آموزشی «بلاک‌چین و ارزهای رمزپایه: فرصت‌ها و چالش‌های دینی» توسط دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی پژوهشگاه فضای مجازی برگزار می شود.
کارگاه «بلاک‌چین و چالش های دینی» برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر، ششمین کارگاه آموزشی دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی با عنوان «بلاک‌چین و ارزهای رمزپایه: فرصت‌ها و چالش‌های دینی» روز ۱۵ آبان از ساعت ۸ الی ۱۲ در محل دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی در شهر قم برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام علیرضا صدوق، کارشناس دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی و عضو انجمن بلاک‌چین ایران، ارائه دهنده مطالب کارگاه یاد شده است.
از مهم‌ترین سرفصل‌های این کارگاه می‌توان به چیستی ارزهای رمزپایه و انواع آن، بلاک‌چین و کاربردهای آن در حوزه‌های مختلف، تحلیل انقلاب بلاک‌چین و اهداف شکل‌گیری ارزهای رمزپایه و چالش‌ها و فرصت‌های دینی بلاک‌چین و ارزهای رمزپایه اشاره کرد.کلمات کلیدی » ایران | قم | انقلاب |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


نیسان انتشار دی اکسید کربن خودروهایش را کاهش می دهد
شرکت نیسان اعلام کرد سیستم هیبریدی خودروهایش را ارتقا می دهد و بازده حرارتی آن را به ۵۰ درصد می رساند تا از انتشار دی اکسید کربن بکاهد.

استفاده از «ژن درمانی» برای درمان بیماری‌های صعب‌العلاج/ راه اندازی بیمارستان تخصصی نخستی‌سانان
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از راه اندازی بیمارستان تخصصی نخستی‌سانان خبر داد و گفت: «ژن درمانی» برای درمان بیماری‌های صعب‌العلاج در کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

دانش‌بنیان شدن کشاورزی اصلی‌ترین هدف سند امنیت غذایی است
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر قرار باشد در کشاورزی و غذای کشور انقلابی اتفاق بیافتد، کلید آن دانش‌بنیان شدن کشاورزی است.

اولین ماهواره ساخت برزیل جنگلهای آمازون را کنترل می‌کند
برزیل سرانجام موفق شد ماهواره‌ای را در داخل این کشور به طور کامل تولید کند و قرار است این ماهواره به بررسی و کنترل وضعیت جنگل‌های بارانی در معرض خطر بپردازد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید