اکونومی نیوز / سیاسی

انهدام رادارهای زمینی توسط سوخو-۲۴

کد خبر 57107 1399-08-12 15:24
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
جنگنده بمب افکن های راهبردی سوخو 24 با استفاده از اصل غافلگیری، رادارهای زمینی دشمن را مورد هدف قرار داده و با موفقیت منهدم کردند.
انهدام رادارهای زمینی توسط سوخو-۲۴

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ دوم خلبان فرهاد گودرزی، سخنگوی نهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت گفت: بمب افکن‌های راهبردی سوخو ۲۴ با حمل انواع موشک‌های بهینه شده و نقطه زن نیم تنی ساخت داخل که توسط متخصصان نیروی هوایی ارتش آماده بهره برداری شده است، اهداف زمینی اعم از رادارهای زمینی دشمن فرضی را با موفقیت منهدم کردند.
وی افزود: در این مرحله همچنین جنگنده‌های اف _۱۴ و میگ _۲۹ با انجام عملیات رزم هوایی شرایط درگیری در صحنه واقعی نبرد را با موفقیت به اجرا گذاشتند.
امیر سرتیپ دوم گودرزی با بیان اینکه نهمین رزمایش اقتدار فداییان حریم ولایت بر اساس صحنه واقعی جنگ انجام می‌شود، گفت: ناظران و داوران ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران و قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) در همه مراحل انجام این رزمایش حضور داشته و به ارزیابی اقدامات، دستاوردها و نتایج آن خواهند پرداخت.

کلمات کلیدی » ایران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تاثیر واکسیناسیون اعضای «دو نشست» چین با واکسن «سینوفارم» در جلب اعتماد جهان
نشست سالانه مجلس ملی نمایندگان و کنفرانس مشورت سیاسی خلق چین که هر دو تقریبا همزمان برگزار می شود، یک رویداد پرشکوه سیاسی سالانه در چین محسوب می شود.

واکنش سخنگو و وزیر امور خارجه به اظهارات اخیر محسن رضایی در مورد مذاکره با آمریکا ایشان نظر شخصی خود را گفتند
وزیر امور خارجه در توييتى نوشت: عرصه سیاسی ایران پویاست و مقامات نظرات متنوعی مطرح می‌کنند. اما آن نظرات نباید با سیاست رسمی دولت اشتباه گرفته شود.

انتشار اولین عکس از هواپیماربایی پرواز اهواز به مشهد تصویر هواپیما ربا منتشر شد عکس
سخنگوی سازمان هواپیمایی با تقدیر از زحمات گارد امنیت پرواز سپاه در خنثی‌سازی توطئه هواپیماربایی پرواز ۳۳۴، گفت: با اقدام به موقع نیروهای امنیتی سپاه هواپیماربایان دستگیر شدند.

بزودی طرح اقدام سازنده ایران را از طریق کانال‌های دیپلماتیک ارائه می‌کنم
وزیر امور خارجه گفت: به زودی طرح اقدام سازنده و دقیق خودمان را از طریق کانال‌های دیپلماتیک ارائه خواهم کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید