اکونومی نیوز / اجتماعی

نجات ۱۱ قلاده روباه گرفتار در منبع ذخیره آب

کد خبر 57096 1399-08-12 15:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس اداره حفاظت محیط زیست الیگودرز از نجات ۱۱ قلاده روباه گرفتار شده در یک منبع ذخیره آب کشاورزی در این شهرستان خبر داد.
نجات ۱۱ قلاده روباه گرفتار در منبع ذخیره آب


خسرو بهلولی امروز دوشنبه در سخنانی گفت: در پی تماس یکی از همیاران محیط زیست، مبنی بر گرفتار شدن ۱۱ قلاده روباه در یک منبع ذخیره آب کشاورزی بلافاصله نیروهای یگان حفاظت محیط زیست شهرستان به محل اعزام و پس از بررسی موضوع، با همکاری اهالی روستا روباه های گرفتار شده را از این مخزن آب نجات دادند.
وی با اشاره به خطرات محصور نبودن این مخازن و ایستگاه های انتقال آب برای حیات وحش گفت: مالکین منابع آب و استخرهای کشاورزی موظف به محصور کردن آنها هستند و در صورت عدم محصور کردن، اگر آسیبی به حیات وحش برسد صاحبان این مخازن مورد پیگرد قضائی قرار خواهند گرفت.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان الیگودرز از تمامی دوستداران حیات وحش خواست در صورت مشاهده موارد مشابه موضوع را به ادارات محیط زیست و یا سامانه ۱۵۴۰ اطلاع دهند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » طلا |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


وزیر بهداشت: باید دستتان را ببوسم تا سفر نروید طوفان سهمگین ویروس انگلیسی در راه است
وزیر بهداشت، به ارزیابی بیماری کرونا در کشور پرداخت و نکاتی را با توجه به ویروس جهش یافته، متذکر شد.

۳۹ درصد مصدومان چهارشنبه سوری بین ۶ تا ۱۸ هستند/ ۱۱ مصدوم حوادث چهارشنبه پایان سال از ابتدای اسفند
سخنگوی کمیته چهارشنبه در اورژانس تهران گفت: بنا بر آمارها ۳۹ درصد از مصدومین چهارشنبه پایان سال در سالهای قبل در رده سنی ۶ تا ۱۸ سال بودند.

مردم برای حفظ جان خود جهت زیارت آخر سال به بهشت زهرا (س) نیایند
مدیرعامل بهشت زهرا(س) گفت: به جهت رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و توصیه های ستاد ملی کرونا، مردم زیارت اهل قبور در آخر سال را به زمان دیگری موکول کنند و به بهشت زهرا(س) نیایند.

ضرورت احداث ۱۰ بیمارستان فوق تخصصی سیار در کشور
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) گفت: با توجه به حادثه خیز بودن کشور نیازمند احداث حداقل ۱۰ بیمارستان فوق تخصصی سیار در کشور هستیم.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید