اکونومی نیوز / اجتماعی

آغاز محدودیت‌ تردد در جاده‌های ورودی و خروجی ۲۵ مرکز استان جریمه ۵۰۰ هزار تومانی متخلفان

کد خبر 57095 1399-08-12 15:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رییس پلیس راهور ناجا از آغاز محدودیت‌ برای تردد خودروها در جاده‌های ورودی و خروجی ۲۵ مرکز استان کشور خبر داد.
آغاز محدودیت‌ تردد در جاده‌های ورودی و خروجی ۲۵ مرکز استان جریمه ۵۰۰ هزار تومانی متخلفان


سردار سید کمال هادیانفر با اشاره به مصوبه ستادملی مدیریت بیماری کرونا اظهارکرد: برابر تصمیم این ستاد که پلیس راهور ناجا نیز مجری آن است،  از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ آبان ماه خروج تمامی خودروهای شخصی با پلاک بومی از ۲۵ مرکز استان و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به این ۲۵ مرکز استان ممنوع شد و متخلفان ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.
وی با بیان اینکه این طرح در ۲۵ مرکز استان شامل مراکز استان های تهران، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، فارس، خوزستان، کردستان، اصفهان، قم، مرکزی، خراسان جنوبی، اردبیل، کرمانشاه، بوشهر، هرمزگان، یزد، لرستان، خراسان شمالی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، همدان، زنجان، سمنان و کرمان اجرا خواهد شد، گفت: اعمال ممنوعیت ها در استان های تهران و البرز از انتهای حوزه استحفاظی آنها آغاز شده و به صورت یکپارچه، ورود پلاک غیر بومی و خروج پلاک بومی ممنوع است.
به گفته رییس پلیس راهور ناجا خودروهای عمومی، انتظامی، امدادی، درمانی، خدماتی، حمل کالاها و مواد اساسی مشمول اعمال ممنوعیت های تعیین شده نیست.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » کرونا | تهران | قم | خودرو |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


بررسی لایحه بودجه شهرداری تا فردا ادامه دارد
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروز و فردا نیز برای بررسی لایحه بودجه شهرداری جلسه خواهیم داشت که تا روز سه شنبه به بخش هزینه ها برسیم. 

ورود یک سامانه‌ بارشی از جنوب غرب کشور
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی با ورود سامانه‌ای از جنوب غرب کشور از بعد از ظهر امروز در استان‌های غربی و جنوب غربی وقوع رگبار پراکنده گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

آغاز ثبت‌نام جاماندگان کنکور ۱۴۰۰ از امروز
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت از امروز دهم اسفند ماه تا چهارشنبه دوازدهم اسفند ماه فرصت ثبت نام و داوطلبینی که ثبت نام کرده اند، می‌توانند اطلاعات خود را ویرایش کنند.

آغاز تست انسانی دومین واکسن ایرانی کرونا تزریق کووپارس بر ۲ نفر؛ امروز
رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از آغاز تست انسانی واکسن تزریقی - استنشاقی "کووپارس" از امروز خبر داد و جزییات آن را تشریح کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید