اکونومی نیوز / تکنولوژی

بیانیه جهاد دانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز ۱۳ آبان

کد خبر 57084 1399-08-12 14:56
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
جهاد دانشگاهی به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیانیه ای صادر کرد.
بیانیه جهاد دانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز ۱۳ آبان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جهاد دانشگاهی، جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، بیانه‌ای صادر کرد.
متن بیانیه این نهاد به شرح زیر است:
«تسخیر جاسوسخانه آمریکا در سال ۵۸ به دست دانشجویان پیرو خط امام، اقدامی شجاعانه و روشنگر در برابر دشمنِ کینه توزِ انقلاب اسلامیِ مردمِ ایران بود. دشمنی که در کلام استوار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، منشأ استبداد پهلوی و نیز وابستگی کشور، چپاولگر بین المللی، دشمن اسلام و خواهان نابودی حیثیت ملی و ذخایر مملکت، بیان شده است.
روز تاریخی ۱۳ آبان در حیات مبارزاتی ملت بزرگ ایران، یادآور اعتراف شیطان بزرگ به قدرت استکبارستیزی و منطق و عقلانیت رهبری و جوانان انقلابی ایران است؛ دنیا در جریان این اقدام انقلابی شاهد حقارت، سرگردانی و سرآسیمگی ابرقدرتی بود که علاوه بر افتادن نقاب از چهره‌اش، خفت و زبونی شکست طبس را نیز تجربه کرد. 
امروز، بهترین بزرگداشت یوم ا... ۱۳ آبان، ادامه همان راه روشنگر، توجه و التزام به آرمان‌های والای امام خمینی (ره) و اندیشه سیاسی آن بزرگوار است. 
اگر روزی، نزدیکترین مرکز توطئه گری ایالات متحده بر ضد جمهوری اسلامی ایران، لانه جاسوسی اش به حساب می‌آمد؛ اما امروز رسانه‌های وابسته به نظام سلطه سعی در نفوذ و تسخیر خانه به خانه ایرانیان را دارند. 
سیاستمداران زخم خورده کاخ سفید با جنایت تحریم در جبهه مقابل و پشتیبانی رسانه ها از پس آن در عرصه جنگ نرم، صف‌آرایی کرده و عزت، استقلال و حق طلبی ملت سربلند ایران و دفاع بنیادین اش از ملت های مظلوم را هدف قرار داده اند. 
آنچه که بسیار ضروری است یکپارچگی در برابر دشمن، برملا کردن هویت و خوی جهانخوارگی آمریکا به خصوص برای دانش‌آموزان و دانشجویان و بهره گیری از همه امکانات برای اشاعه کلمه حق و آگاهی هرچه بیشتر آزادگان جهان می‌باشد. 
اعضای نهاد انقلابی جهاددانشگاهی ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، بار دیگر بر اعجاز توان و نیروی ایمان و ابتکار داخلی در برابر تحریم، تحریف و تهدیدات خارجی شیطان بزرگ تاکید کرده و همگام با ملت رشید ایران اسلامی از هیچ تلاشی برای موفقیت کشور در عرصه‌های مختلف فروگذار نخواهند کرد.»

کلمات کلیدی » ایران | آمریکا | مردم | جهان | دانشگاه |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / تکنولوژی


ارائه گزارش جدید پیشرفت شبکه ملی به مرکز فضای مجازی/ زیرساخت شبکه تا پایان دولت تکمیل می شود
معاون وزیر ارتباطات از ارائه گزارش جدیدی در خصوص پیشرفت شبکه ملی اطلاعات به مرکز ملی فضای مجازی خبر داد و گفت: تا پایان دولت، وزارت ارتباطات زیرساخت شبکه ملی اطلاعات را تکمیل می کند.

عباس عبدی: نظارت بر فضای مجازی ارتباطی به صداوسیما ندارد
رییس انجمن صنفی روزنامه‌نگاران تهران در مورد تخصیص بودجه برای صداوسیما توسط مجلس با هدف نظارت بر محتوای فضای مجازی، گفت: هدف نظارت واقعی جلوگیری از رفتارهای مجرمانه فضای مجازی است و این اقدام ارتباطی به صداوسیما ندارد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید